Co si zahrajeme tento týden? Nezávislé hry i AAA pecku

Červen novým titulům tradičně nepřeje. I tak jsme pro vás vybrali několik zajímavých kousků, které byste rozhodně neměli minout.

The Crew 2

The Crew 2 FOTO: Ubisoft Entertainment

Esport Manager

Datum vydání: 19. června

Živit se hraním je sen tisíců hráčů po celém světě. Pokud sníte o tom samém a ještě se vám něco takového nepoštěstilo, můžete si to alespoň vyzkoušet v této hře, kde se budete starat o svůj vlastní esportový tým.

Postavíte mu základnu, vytvoříte svým zaměstnancům pohodlí a pokusíte se je dostat až na vrchol. V každém modu (FPS, MOBA) jsou hned tři ligy, jichž se můžete zúčastnit. V nich proti vám bude stát 48 odlišných souperů, každý se svým speciálním mixem schopností a zbraní. Ba co víc, na hru nemusíte jen koukat, ale můžete ji i sami řídit. Tím pádem budete mít osud svého týmu plně ve svých rukou. Vyškrábete se až na vrchol v jednom z 69 štědře honorovaných turnajů, nebo skončíte v propadlišti dějin?

Ghoststory

Datum vydání: 21. června

Ostrov uprostřed ničeho, jeden zápisník a tajemství, které skrývá. To je podle vývojářů základ ke skvělému příběhu, jenž se opírá i o parádní grafické zpracování. Z obrázků si tou grafikou nejsme moc jistí, ale i přesto jsme zvědaví, co nám tento tajemný kousek předvede.

Alone

Datum vydání: 21. června

Tato hra se zatím ukazuje jako zajímavá plošinovka s řadou puzzlů a zajímavou grafickou stylizací. Jsme ale zvědaví na to, kolik bude hra stát, protože tvůrci na své stránce slibují jen 40 minut až hodiny gameplaye, což je opravdu málo. Za pět euro by se ovšem mohlo jednat o zajímavou jednohubku.

The Crew 2 - Open Beta

Datum vydání: 21. června

A na závěr to nejlepší - otevřená beta jedné z nejočekávanějších závodních her posledních let. Dvojka se prý poučila z chyb předchozího dílu a tak nám naservíruje mnohem hutnější zážitek. V beta testu si budeme moct vyzkoušet několik tratí a hlavně samotná vozidla. Osaháme nejen auto, ale i lodě a letadla!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co si zahrajeme tento týden? Nezávislé hry i AAA pecku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.