TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Darwin Project

Darwin Project FOTO: Steam

Darwin Project

Fanoušci Fortnitu tady budou jako doma, protože těžba surovin a následná výroba zbraní je absolutním základem. To ale neznamená, že Darwin Project nenabízí něco svého. První velkou změnou je velikost mapy. Ta je rozdělena do lokací a bojuje v ní jen desítka hráčů. Tou další je pak režisér, jenž má v rukou osud každého hráče. Může totiž rozhodnout, kterou zónu uzavře a k ruce má i další blázniviny. Tím studio cílí zejména na streamery a jejich fanoušky, kterým chce dát volnou ruku a udělat tak přenos ještě zajímavější.

H1Z1

Jedna z prvních komerčních battle royale her, která se na trhu objevila. Když ještě patřila mezi nejhranější tituly na Steamu, pracoval na ni populární "PlayerUnknown," jenž nyní sklízí úspěch se svým PUBG. Ty časy jsou ale dávno pryč, stejně tak jako cenovka tohoto titulu. Po dramatickém propadu hráčů přešlo H1Z1 na free-to-play model a dá se říct, že se to vyplatilo.

Zadarmo si tak můžete vyzkoušet strhující bitvu na život a na smrt ve zmenšujícím se ringu plném aut, smrtících zbraní a hráčů, kteří usilují o váš život. Pokud vás nebaví PUBG, nebo na něj nemáte peníze, zkuste tento kousek. Je mu alespoň trošku podobný.

img-responsive

H1Z1 | foto: Sony Online Entertainment

Rules of Survival

Úplně zadarmo si zahrajete i Rules of Survival, který se chlubí 150 milionovou základnou fanoušků. To je samozřejmě nereálné, ale určitě se nemusíte bát, že byste si s nikým nezahráli. Očekávejte rychlou nemilosrdnou akci až ve 300 hráčích na jedné mapě, automobily, vlivy počasí a kooperaci až v pěti hráčích. To vše nejen na počítačích, ale i telefonech s operačním systémem Android a iOS.

zdroj: YouTube

Realm Royale

Real Royale bude imponovat nejen fanouškům battle royale, ale také příznivcům Overwatch či Paladins. Graficky je stylizovaná právě jako výše jmenované hry a hraje se i podobně. Můžete si tu volit z několika tříd, vyrábět vlastní zbraně a místo aut používat na přesun koně. Tuhle hru navíc rozjede skoro každý, takže pokud máte horší počítač, nebojte se ji zkusit.

Last Man Standing

Tohle je jedna z prvních her, která se pokusila "přiživit" na úspěchu PUBG. Vyšla už na začátku loňského roku a nabízí zpracování, které bude imponovat zejména hráčům PlayerUnknown's Battlegrounds. Oproti jeho populárnímu bratříčkovi ale nabízí více než 30 unikátních zbraní, "nekonečnou" možnost vylepšování své postavy a také vývoj založený na zpětné vazbě od samotných uživatelů. Hodnocení tomu ale zatím neodpovídá.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.