TOP5 zajímavostí o hře Anthem

Anthem patří mezi kousky, kterým byste rozhodně měli věnovat svoji pozornost. Pojďme se tedy podívat na pět zajímavostí o této hře!

Anthem

Anthem FOTO: Reddit

Můžete hrát i sami

Anthem sice bude silně zaměřený na kooperaci a multiplayer, ale stejně jako v Destiny nebo The Division půjde dohrát bez jakýchkoliv spoluhráčů. Připravte se ale, že bez kamarádů bude hra nejspíše mnohem těžší než ve více lidech. Všechny úrovně jsou totiž připraveny pro dva a více lidí. Optimum je prý čtveřice.

img-responsive

Anthem | foto: Origin

Příběh především

Anthem sice bude potřebovat k hraní připojení k internetu a nejlépe i tři spoluhráče, i tak se ale můžeme těšit na příběhově zaměřenou hru. V jádře tedy půjde o typický kousek od BioWare, ač obohacený o multiplayerové prvky.

img-responsive

Anthem | foto: Origin

Omezené dialogové možnosti

Dialogy byly něco, na čem ve svých předešlých titulech BioWare sázel. Jeden ze stavebních kamenů, tedy rozvětvené dialogy, ale budou s největší pravděpodobností chybět. Vývojáři se totiž nedávno pochlubili, že rozhovory budou oproti jejich předchozím hrám značně omezené a upozaděné a budou se vyskytovat hlavně v oblastech pro jednoho hráče. Dále to však nerozvedli.

img-responsive

Anthem | foto: Origin

 

Oblek Javelin

V záři reflektorů budou v Anthem obleky, které hlavní hrdinové oblékají. A abychom se v něm při záchraně světa cítili co nejpohodlněji, budeme si moct vybrat ze čtyřech druhů - Colossus vyčnívající zejména bonusy k poškození, Storm, Intecreptor a Ranger. Podle vývojářů ale nebudeme muset celou dobu hrát jen v jednom obleku, ale později půjde vyměnit a vyzkoušet úplně jiný styl.

img-responsive

Anthem | foto: Origin

Zničitelné prostředí

Anthem pohání engine Frostbite, který je proslulý nejen perfektní grafikou a nízkými hardwarovými požadavky, ale také destruktivním prostředím. A na něj se můžeme těšit i v nové hře od BioWare. Ničení ale bohužel nebude permanentní, což je škoda. Dokáže to totiž docela zkazit atmosféru, pokud nejdříve něco zničíte a za pár minut budova zase stojí.

zdroj: YouTube

Témata: Anthem | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: TOP5 zajímavostí o hře Anthem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.