Jak si vydělat hraním? Nenaskakujte do rozjetého vlaku

Ne každý má takové štěstí, aby mohl dělat to, co ho baví. Proto jsme si pro vás připravili seriál, v němž si ukážeme, jak se dá vydělat za pomoci her.

Wings jako vítězové The International 2016

Wings jako vítězové The International 2016 FOTO: Valve

Pokud to s hraním myslíš vážně a chceš se jím dokonce i živit, musíš být o krok napřed. To se lehce řekne, ale těžko udělá, zvlášť pokud naskočíš do rozjetého vlaku. Vezmi si třeba takovou Dotu 2. Ta je tu s námi opravdu dlouhou dobu. A co takové Csko nebo Rocket League? Profesionální hráči těchto her už mají bohaté zkušenosti a je opravdu těžké se vklínit mezi elitu. Proto se dnes podíváme na několik her, které mají potenciál se mezi esportové tituly procpat, nebo na ty, které moc lidí nehraje, ale dá se díky nim vydělávat. Menší komunita totiž zvedá šanci na úspěch, že?

The DRG Initiative

Tenhle kousek je stále v early access stádiu a hraje ho pramálo lidí. Na Steamu má jen čtyři uživatelské recenze a počet hráčů v jednu chvíli na Steam Spy ukazuje hrozivé číslo jedna. I přesto už má tento kousek stránku na ESL.eu, kde už 1. července odstartuje první turnaj. Odměna pro vítěze činí 50 euro, což je dvojnásobek ceny, kterou chtějí vývojáři za svoji hru. Tak neváhej, sestav si tým a vydej se s partou kamarádů za zajímavou výhrou.

Kolik můžeš vyhrát?

ESL - 50 eur za výhru

img-responsive

The DRG Initiative | foto: Steam

Guns of Boom

Tohle už je poměrně zajetý titul, který na Google Play kladně ohodnotilo už stovky tisíc lidí. Málokdo ale ví, že si jejím hraním může přivydělat i pár korun. Stačí se přihlásit na eslgaming.com, kde brzy vypukne kvalifikace o velký turnaj v Katowicích. V samotné kvalifikaci si můžete vybojovat pořádný balík. Pro vítěze turnaje je připraveno 200 eur, druhý získá 125 eur a třetí 75 eur. V Katowicích se pak bude hrát o prize pool v hodnotě 200 tisíc eur. To je docela dost na mobilní hru, kterou můžeš hrát i ve škole, že?

Kolik můžeš vyhrát?

ESL - 200 eur za výhru, 125 eur za druhé místo, 75 eur za třetí místo

EGL - 150 dolarů pro vítěze

Katowice Invitional - Prize pool 200 tisíc eur

Tip do budoucna: Skull and Bones

Možná to zní jako šílenost, ale tahle hra má opravdu potenciál. Kdo by totiž nechtěl řídit vlastní loď ve zlaté době bukanýrů a bojovat po boku svých parťáků proti druhému týmu v řadě multiplayerových modů. Vsadíme se, že tento kousek nakoukne alespoň do několika méně prestižních turnajů se zajímavým prize poolem.

img-responsive

Skull and Bones | foto: Ubisoft

Pokud se chcete dozvědět další tipy, počkejte do příštího týdne. Ve středu vám totiž ukážeme jednu zajímavou práci, která by mohla bavit každého hráče. A dá se s ní i slušně vydělat!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak si vydělat hraním? Nenaskakujte do rozjetého vlaku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.