Pět nejtěžších bossů, které budete zabíjet hodiny

Hrajete hry, abyste se zklidnili a příjemně strávili čas? Tak potom ani nepřemýšlejte o koupi her, v nichž naleznete tyto pekelně těžké nepřátele.

Lineage 2

Lineage 2 FOTO: www.alphacoders.com

Závěr Metal Gear Solid 3

Konec Metal Gear Solid 3 je doslova ověnčen legendami. V něm se totiž postavíte proti doslova nadlidskému odstřelovači, který vás může sejmout odkudkoliv a kdykoliv. Vaší jedinou šancí je zabít ho v docích ještě v dřívějších fázích hry, jinak vás čeká téměř jistá smrt.

Valakas - Lineage 2

Zapomeňte na pár seknutí a postupu k další úrovni. Abyste tohoto bosse porazili, museli jste se pořádně obrnit trpělivostí a hlavně se pečlivě naučit jeho pohyby. Když se vám to povedlo, sekali jste do něj hlava nehlava, sem tam uhnuli jeho útoku a tuto sekvenci jste opakovali i několik hodin. Skolení této příšery totiž trvalo i 4 až 6 hodin.

Deathwing - World of Warcraft Cataclysm

Na podobnou dobu jako u předchozího bosse se sice nedostanete, ale i tady očekávejte urputnou bitvu. Nejprve se budete muset prosekat přes řadu nepřátel, to je ale jen první část. V té druhé se jich na vás sesype ještě víc a jako třešnička na dortu i samotný Deathwing.

Penance - Final Fantasy X

Že jste ještě nepotkali bosse, který má 12 milionů životních bodů? Tak si zahrajte desátý díl Final Fantasy, kde vás podobná "obludnost" čeká na samotném závěru. Tam se totiž setkáte s postavou zvanou Penance. Ta krom nekřesťansky vysokých statistik usmaží vaši partu útokem Judgment Day a svými dalšími výpady dokáže taktéž nepěkně zatopit.

Yggralith Zero - Xenoblade Chronicles X

Jako jeden z mála v tomto žebříčku neoplývá Yggralith Zero obrovským množstvím životních bodů, ale jednou šikovnou schopností. Jakmile se spustí jedna z událostí, kterých se mimochodem během tohoto souboje stane opravdu hodně, začne si obnovovat zdraví. Takže i když mu dokážete jeho podstatnou část ubrat, můžete se spolehnout, že obnovovacím procesu to ani nepoznáte.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejtěžších bossů, které budete zabíjet hodiny

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.