Období sucha končí! Září přinese spoustu AAA pecek

Léto příliš mnoho velkých titulů nepřineslo, v září se to ale razantně změní! Na jaké hry se můžeme těšit?

FIFA 18

FIFA 18 FOTO: Origin

Destiny 2 (PS4, Xbox One) - 6. září

První díl Destiny způsobil před třemi roky velké pozdvižení. Šlo totiž o kvalitní hru, která si ale nenašla cestičku na počítače. Letos tomu bude jinak, ale mezi verzemi bude značný časový rozdíl. Zatímco majitelé PS4 a Xbox One se můžou na plnou verzi těšit už 6. září, počítačoví hráči musí počkat až do října. Vyplatí se to?

 

Pro Evolution Soccer 2018 (PC, PS3, PS4, Xbox 360, Xbox One) - 12. září

Věčný souboj fotbalových rivalů pokračuje. Teď nemluvíme o El Clásicu, ale klání Konami s EA. Japonská společnost se letos pokusí vystoupit ze stínu svého slavnějšího konkurenta a pomoci mu k tomu má smlouva s Barcelonou. Těšit se tak můžete na detailně propracované španělské stadiony, zdejší ligu, ale i mezinárodní klání.

Dishonored 2: Death of the Outsider (PC, PS4, Xbox One) - 14. září

Nestačilo vám několik hodin nového Dishonored 2? Tak nyní budete mít šanci znovu hupsnout do zdejšího světa. Tentokrát se vžijete do role Billie Lurka, jenž byl dříve věhlasným zabijákem. Ty časy jsou ale dávno pryč. Po letech se ale spojí s dalším legendárním vrahem Daudem a společně se pokusí zavraždit Outsidera. Jestli se jim to podaří, zjistíme už za dva týdny.

Divinity: Original Sin II (PC) - 14. září

Populární izometrické RPG se vrací v plné parádě. Můžeme se těšit na tradiční hratelnost, nový příběh a ras, které už tak zajímavý zážitek ještě více obohatí. Zahrajete si spíše za bojovníka v lidské podobě, nebo raději zvolíte jeho "kostnatou" podobu?

Marvel vs. Capcom: Infinite (PC, PS4, Xbox One) - 19. září

Marvel nebojuje jen se společností DC. Na druhé frontě vede válku i s Capcomem. Tento nevyřešitelný spor rozčísnou už brzy postavy v bojové hře Marvel vs. Capcom: Infinite. Těšit se můžeme na řadu známých postav ze věhlasných sérií, zajímavý bojový systém a řadu módů, mezi nimiž nebude chybět ani multiplayer. Takže se náležitě připravte, abyste mohli pořádně ztřískat svoje kamarády!

Total War: Warhammer II (PC) - 28. září

Mistři na strategie připravují už druhé pokračování populární Warhammer série. Ta poslední překvapila všechny zejména svým netradičním zpracováním, na které jsme nebyli od Creative Assembly zvyklí. Něco podobného, s řadou změn a novinek, se pokusí zopakovat už na konci září.

FIFA 18 (PC, PS4, Xbox One, Nintendo Switch) - 29. září

V dalším ročníku se EA pokusí zužitkovat svoje zkušenosti z minulého ročníku a přinést fanouškům ten nejlepší virtuální fotbal. Pomoct k tomu má opět příběhový mód, který se stejně jako v minulé sezóně zaměří na Alexe Huntera. Krom toho ale přibude několik novinek v čele s vylepšeným driblováním nebo osobnostmi jednotlivých hráčů.

Témata: FIFA 18 | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Období sucha končí! Září přinese spoustu AAA pecek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.