Videa

Divinity: Original Sin 2 (1:25) | video: YouTube

Divinity: Original Sin 2 představuje novou rasu

29.08.2017 000 11:06 – Články

1 komentář
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Pokračování populárního izometrického RPG Divinity: Original Sin 2 vychází už 14. září, takže je nejvyšší čas, aby vývojáři na svůj titul začali lákat ostatní hráče. Ti samozřejmě na tradiční marketing nezapomněli a připomínají se novým trailerem.

Ten ukazuje spoustu zajímavých funkcí, na které se můžete ve finální verzi těšit. Jednou z nich bude i multiplayer. Se svými přáteli můžete hrát nejen v dnes již tradiční online podobě, ale i ve split-screenu.

Než se ale vrhnete do rozsáhlého světa, musíte si vybrat čtveřici postav, se kterou se postavíte nebezpečenstvím zdejšího světa. A největší rozruch v tomto případě udělal skeleton. Vaše parta tedy může být opravdu rozmanitá!

Krom toho v traileru uvidíte i tradiční prvky každého RPG, tedy rozvětvené a zajímavé dialogy doplněné o zajímavé souboje a vylepšování vaší postavy.

Jak jsme zmínili výše, titul vychází už 14. září na počítače, PlayStation 4 a Xbox One.

Vstoupit do diskuze (1 komentář)

DISKUZE: Divinity: Original Sin 2 představuje novou rasu

Vstupte do diskuze (1)
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.