Proč není Skyrim tím pravým titulem pro hardcore hráče?

Hardcore hry jsou opět v kurzu, jenže poslední dobou jejich počet ubývá. Hráči tak musejí sahat po alternativách.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: Bethesda Softworks

Moc toho neovlivníte

Smiřte se s tím, Bethesda pro vás nalajnovala příběh, ve kterém budete primárně za hrdinu. Sice můžete zabíjet nevinné lidi a okrádat je o jejich věci, ale nic na tom nezměníte. Prostě jste předurčen být hrdinou a tak jím nakonec i budete!

Je příliš lehký

Normálnímu člověku něco takového vadit nebude, ale hardcore hráč si jistě posteskne. Na začátku totiž dostanete k dispozici dostatek financí a skvělé zbraně, přičemž nakonec zjistíte, že prvotní nepřátelé nepředstavují žádnou hrozbu. Mimo to tu není nic hlubšího jako nutnost jíst, spát nebo pít…

Souboje s draky

Drak je od přírody tvrdé stvoření, které vás jedním dechem spálí a pokud se mu to nepodaří, rozsápe vás svými tesáky. Pro nás, jakožto nepříliš nadané hráče, to byla docela výzva, ale co takoví milovníci těžkých titulů? Jak k tomu přijdou, když stačí jen několikrát seknout, zařvat si a je po něm?

Vaše akce nemají následky

Skyrim je sice skvělá hra, ale s některými prvky si přece jen mohli pohrát mnohem víc. Jedním z nich je i možnost něco na obrazovce ovlivnit. Jenže v pátém The Elder Scrolls můžete tak maximálně někoho permanentně zabít, ale žádný vliv na váš další postup to většinou nemá (pokud to nebyla postava důležitá pro pokračování v příběhu - o tom bychom mohli sami vyprávět).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Proč není Skyrim tím pravým titulem pro hardcore hráče?

Vstupte do diskuze (3)

Doporučujeme

Odhalení nového Xboxu se blíží. Dočkáme se už na letošní E3

23.02.2019 17:22 Podle posledních informací se odhalení nejnovějšího Xboxu dočkáme už na letošní E3.

Seznam exkluzivit na Epic Games Store bobtná. Nově přibude i hororová…

23.02.2019 16:44 Epic Games Store rozšiřuje svůj seznam exkluzivit.

Související:

Nejčtenější články

  1. Fallout 76 zdarma ke kloboučkům k PS4 dualshocku? V Polsku žádný problém

  2. VR hra díky Apex Legends zaznamenala raketový nárůst zájmu

  3. Anthem v předběžném přístupu s sebou přináší problémy s připojením

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.