Bude příští rok patřit PlayStationu? Vypadá to, že ano

PlayStation si na příští rok chystá kopu zajímavých exkluzivit. V tomto žebříčku jsme pro vás vybrali pět nejlepších!

Quantic Dream

Quantic Dream FOTO: www.playstation.com

God of War

Úspěšná rubačka se opět vrací. Vývojáři už před lety ukázali, že dokážou ze svých konzolí vymáčknout maximum. PSP a PS3 verze byly v té době doslova grafické orgie, proto se těšíme, co Santa Monica Studio přivede na svět tentokrát. Určitě se můžeme těšit na další hodiny skvělé zábavy s Kratosem v hlavní roli a mísení norské mytologie s tou řeckou.

The Last of Us Part 2

O druhém dílu The Last of Us toho zatím příliš nevíme. Vývojáři se zatím svěřili jen s tím, že se příběh bude odehrávat pět let po předchozím dílu. Zahřáté křeslo hlavního hrdiny nyní Joel přepustí Ellie, která byla v jedničce ještě malá holka a nyní je z ní teenager. Počítáme s tím, že právě její chování se opět podepíše na úžasném zážitku obohaceném o vylepšenou grafiku a nové herní prvky.

Detroit: Become Human

Tento titul názorně demonstruje fakt, že Sony nabízí opravdu rozmanitou škálu exkluzivních titulů. Krom Akčních řežeb se tedy můžete těšit na poněkud klidnější a příběhově zaměřené Detroit: Become Human. O kvalitu tohoto kousku se nemusíme bát, protože na něm pracují tvůrci Heavy Rain.

Days Gone

Days Gone je podle některých jen další survival titul se zombie tématikou, my bychom ale zas tak přísní nebyli. Hra totiž vypadá opravdu úžasně. Kde jste měli možnost střílet takové hordy nemotorných zombie najednou, aniž by vám padaly FPS pod přijatelnou hranici? Něco takového jsme ještě neviděli!

Death Stranding

O tomto kousku toho také příliš nevíme, ale když to nadlehčíme, stačí nám vědět, že jej vytváří Hideo Kojima. Přenese do něj své umění, které jsme mohli řadu let vídat v sérii Metal Gear Solid? My doufáme, že ano!

img-responsive

Death Stranding | foto: Reprofoto YouTube

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Bude příští rok patřit PlayStationu? Vypadá to, že ano

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.