Pět nejlepších vedlejších úkolů v Zaklínači 3: Nezapomeňte si je zahrát!

Zaklínač 3 je pověstný svou otevřeností, skvělým příběhem a haldou skvělých vedlejších úkolů. Vybrali jsme pět nejlepších, které byste rozhodně neměli minout!

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Mluvící Klepna (O víně a krvi)

DLC O víně a krvi vám nabídne nejen novou obrovskou lokaci, ale i fikaně skrytý úkol. Ten najdete blízko křižovatky u Dun Tyne a po jeho přijetí se vám naskytne opravdu netradiční pohled. Celý quest si totiž projdete s mluvící Klepnou, která vám nejenže bude radit, co dělat dál, ale také vystřelí nějakou tu hlášku. Takové ukončení Geraltova příběhu jsme si v hloubi duše opravdu přáli!

O knedlících a mečích

Hattori je zkušený kovář, kterého ale okolnosti donutily změnit jeho řemeslo. Aby se uživil, pracuje jako kuchař v bývalé kovárně, jejíž zbytky jsou stále na první pohled patrné. Jenže elf stále nepřestal pokukovat po svém původním řemeslu a s pomocí zaklínače se k němu chce vrátit. V tomto opravdu dlouhém a rozvětveném vedlejším úkolu vás čeká spoustu zajímavých zvratů a "krásná" odměna na konci, kterou možná ani nevyužijete.

V rouše vlčím

Witcher 3 je plný příšer, ale málokterá z nich má takovou osobnost jako Morkvarg. Jde o bývalého piráta, který nežil zrovna nejšťastnější život. Zabíjel lidi, plenil, drancoval, ale jednoho dne se přepočítal. Princezna Ulve na něj z posledních sil seslala kletbu a nyní je z něj vlkodlak, jehož nezasytí žádné jídlo, voda neuhasí jeho žízeň a žádná zbraň ho neusmrtí. Přitom řešení je poměrně jednoduché…

Návrat do Křivušských blat

Jakmile dokončíte sadu hlavních úkolů pro Barona, můžete mu jít pomoct s osvobozováním jeho manželky ze spárů zlých čarodějnic. Průběh úkolu se ale bude lišit podle toho, jaká rozhodnutí jste v předešlých hodinách udělali. Podaří se vám baronovu psychicky narušenou manželku zachránit, nebo dojde na nejhorší?

Poslední přání

Co navěky svázalo Yennefer s Geraltem? Byl to džin, kterého se nakonec podařilo lokalizovat na jisté ztroskotané lodi. Jakožto zkušený zaklínač dostanete za úkol toto stvoření zkrotit, donutíte ho odvolat "kletbu" a zbytek už nechají tvůrci na vás. Rozhodnete se s vaší dávnou láskou zůstat, nebo zvolíte vedlejší cestičku?

Bonus: Gwint

Tato karetní hra se tvůrcům opravdu povedla! Málokdo z fanoušků Zaklínače jej nevyzkoušel a ještě užší část strávila jeho hraním méně než několik hodin. Po světě totiž můžete vyzvat téměř kohokoliv, v hospodách se konají turnaje o zajímavé ceny a ani datadisky na něj nezapomínají. Dokonce vznikla i samostatná hra, takže pokud vás tato karetní variace zaujme, můžete rovnou hupsnout do otevřené bety, nebo si přečíst náš článek, jenž se věnuje jeho vývoji.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejlepších vedlejších úkolů v Zaklínači 3: Nezapomeňte si je zahrát!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.