Denní slevy byly vrcholem Steam výprodejů. Chceme jejich návrat!

Denní slevy byly vrcholem každého výprodeje na Steamu, dnes na ně ale můžeme jenom vzpomínat.

Steam

Steam FOTO: www.vg247.com

Dřívější výprodeje měly lesk. Každý s železnou pravidelností aktualizoval hlavní stránku, jestli se na ni neobjeví nové nabídky. A objevovali se. Každý den v sedm hodin našeho času Valve aktualizovalo nabídku a na již zlevněné tituly poskytovalo mnohem lepší slevy. Takto to probíhalo vždy až do posledního dne.

Denní slevy byly zkrátka lákadlem a každodenním vyvrcholením výprodejů. V záři reflektorů se totiž neobjevovaly jen starší a opomenuté tituly, ale i žhavé pecky se srážkou až 90 procent. Na takový luxus už můžeme zapomenout.

Pravidelné letní a vánoční akce jsou už nějakou dobu od začátku do konce identické. Od prvního do posledního dne v nich naleznete stejné slevy, přičemž lepší nabídku dostanete jen kdyby vám padl kupón za nákupy.

Má to ale své opodstatnění. Valve totiž nedávno zavedlo systém refundů, tedy vrácení peněz. Ještě před několika lety jste nemohli v případě špatné koupě požádat o vrácení, nyní ale tuto možnost máte. A právě kvůli tomu zavedl Steam razantní opatření v podobě zrušení denních slev. Bez nich je totiž snadněji dohledatelná částka, kterou jste za titul zaplatili a vyřízení žádosti je tak mnohem rychlejší.

I tak je absence škoda, že denní slevy během větších výprodejů neuvidíme. Rádi bychom je viděli zpátky, ale něčeho takového se nejspíše nikdy nedočkáme...

Témata: Steam | GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Denní slevy byly vrcholem Steam výprodejů. Chceme jejich návrat!

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.