K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Rychlé a propracované RPG Sole Descendant chce konkurovat AAA hrám

Na crowdfundingových stránkách se v poslední době roztrhl pytel se zajímavými RPG tituly. Přinášíme vám článek o dalším z nich.

Sole Descendant

Sole Descendant FOTO: Indiegogo.com

Na počátku bylo lidstvo jen slabou součástí světa, která nedokázala svépomocí přežít. Jenže měli štěstí. Na planetě žila silná a milá stvoření, která byla ochotná novému druhu pomoct. Jak šel čas, lidstvo sílilo a nevyhnutelný konflikt dvou bývalých spojenců byl na světě.

Ve hře se přesunete až několik stovek let za tento konflikt, který rozhodl o tom, kdo bude nejsilnější rasou. Vžijete se v ní do role mistra meče, kterého zradila jeho vlastní krev. Vyrván ze svého těla a přikut ke své zbroji hledá pomstu v nespravedlivém světě.

Jakožto starý ostřílený mazák se bude poléhat na svůj instinkt zabijáka a hra tomu je přizpůsobena. Hráči nabízí hned několik typů útoků, které si budete postupem času odemykat a stávat se ještě lepšími, než kdy dříve.

V rychlých a krvavých soubojích vám pomůže i magie. Tvůrci sice ještě přesně neupřesnili, jaká kouzla můžeme očekávat, ale v jednom z přiložených gifů jsme mohli vidět hlavního hrdinu, jak se rychle přesunul před protivníka a vypadalo to opravdu parádně!

Alfou a omegou tohoto titulu nebude jen vývoj postavy, ale i intenzivní příběh. Ten bude narozdíl od ostatních rozsáhlých kousků opravdu krátký. Vývojáři slibují jen čtyři až pět hodin zajímavého vyprávění, což je u takové hry opravdu málo.

Pokud se povede vybrat dostatek financí, máme Sole Descendant očekávat ve čtvrtém kvartálu příštího roku.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rychlé a propracované RPG Sole Descendant chce konkurovat AAA hrám

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

2. kolo Velké letní soutěže: Ve hře je plno zajímavých her!

17.07.2018 19:49 Zasoutěžte si s námi o zajímavé hry na Steam!

Fallout 76 a survival? „Jde o multiplayerovou hru!" tvrdí Todd Howard

17.07.2018 18:52 Bude to survival, nebude to survival? Todd Howard má jasnou odpověď.

Související:

Nejčtenější články

  1. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  2. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

  3. Valve zablokovalo otevírání beden v CS:GO v některých zemích

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.