Rychlé a propracované RPG Sole Descendant chce konkurovat AAA hrám

Na crowdfundingových stránkách se v poslední době roztrhl pytel se zajímavými RPG tituly. Přinášíme vám článek o dalším z nich.

Sole Descendant

Sole Descendant FOTO: Indiegogo.com

Na počátku bylo lidstvo jen slabou součástí světa, která nedokázala svépomocí přežít. Jenže měli štěstí. Na planetě žila silná a milá stvoření, která byla ochotná novému druhu pomoct. Jak šel čas, lidstvo sílilo a nevyhnutelný konflikt dvou bývalých spojenců byl na světě.

Ve hře se přesunete až několik stovek let za tento konflikt, který rozhodl o tom, kdo bude nejsilnější rasou. Vžijete se v ní do role mistra meče, kterého zradila jeho vlastní krev. Vyrván ze svého těla a přikut ke své zbroji hledá pomstu v nespravedlivém světě.

Jakožto starý ostřílený mazák se bude poléhat na svůj instinkt zabijáka a hra tomu je přizpůsobena. Hráči nabízí hned několik typů útoků, které si budete postupem času odemykat a stávat se ještě lepšími, než kdy dříve.

V rychlých a krvavých soubojích vám pomůže i magie. Tvůrci sice ještě přesně neupřesnili, jaká kouzla můžeme očekávat, ale v jednom z přiložených gifů jsme mohli vidět hlavního hrdinu, jak se rychle přesunul před protivníka a vypadalo to opravdu parádně!

Alfou a omegou tohoto titulu nebude jen vývoj postavy, ale i intenzivní příběh. Ten bude narozdíl od ostatních rozsáhlých kousků opravdu krátký. Vývojáři slibují jen čtyři až pět hodin zajímavého vyprávění, což je u takové hry opravdu málo.

Pokud se povede vybrat dostatek financí, máme Sole Descendant očekávat ve čtvrtém kvartálu příštího roku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rychlé a propracované RPG Sole Descendant chce konkurovat AAA hrám

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

The Elder Scrolls jako strategie? Mod pro Medieval 2: Total War dostal…

21.01.2019 17:46 Je libo strategie ze světa The Elder Scrolls?

Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

19.01.2019 14:44 Spekulace kolem nové generace konzolí nabírají na obrátkách.

Související:

Nejčtenější články

  1. Hordy nemrtvých na obzoru: Days Gone představuje sběratelskou a speciální edici

  2. HW požadavky Far Cry New Dawn odhaleny. Zahrajete si?

  3. Jak bude vypadat PlayStation 5? Nejspíš opět vsadí na HW od AMD

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.