Pět her, které mají stejně skvělé vedlejší úkoly jako příběh

Vedlejší úkoly jsou skvělým způsobem, jak zabít další hodiny ve vaší oblíbené hře. Které tituly mají ty nejlepší?

World of Warcraft

World of Warcraft FOTO: www.alphacoders.com

Zaklínač 3: Divoký hon

V žádném žebříčku týkajícím se RPG her, otevřených světů nebo vedlejších úkolů nesmí chybět polské veledílo z roku 2015. Právě v něm vás krom úžasného příběhu čeká i spoustu vedlejších aktivit, které byste si mnohdy spletli s hlavním příběhem. Vypíchnout bychom mohli mluvící Klepnu z DLC O víně a krvi, návrat do Křivušských blat nebo turnaje v Gwintu, nad nimiž jsme strávili pořádnou porci hodin!

Fallout 4

Bethesda RPG hry umí a ukázala to i v nejnovějším pokračování série Fallout. Čtyřka nabízela propracovaný a rozsáhlý svět, v němž jste mimo jiné našli i spoustu zajímavých vedlejších úkolů. Mohli jste se přidat k jedné z frakcí, plnit pro ně rozličná zadání, anebo opravit vaše původní bydliště, kde jste ještě nedávno bydleli se svým manželem/manželkou a čerstvě narozeným dítětem.

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim je mezi hráčskou obcí velice proslulý. Povedené dílko z roku 2011 nabídlo nespočet aktivit, jejichž splnění podle dostupných statistik zabralo více než 200 hodin. A když k tomu připočítáte silnou modderskou komunitu, která se o hru neustále stará a přidává do ní nový obsah (Enderal, Skywind), máte o zábavu navěky postaráno...

img-responsive

The Elder Scrolls V: Skyrim | foto: www.technobuffalo.com

Borderlands 2

Série Borderlands hýří originalitou. Na první pohled vás nejspíše zaujme její skvělé zpracování a originální humor, který je doplněn doslova tunou vedlejších misí. V nich se něco dozvíte o zdejším světě, zastřílíte si, prozkoumáte dosud nepoznané oblasti a hlavně zažijete spoustu zábavy!

World of Warcraft

MMORPG musejí fanoušky zaměstnat dodatečným obsahem. A mistrům z Blizzardu se to daří už několik let. Zásobují hráče datadisky a spoustou bezplatných aktualizací, které pokaždé přinesou nějakou tu aktivitu zdarma. No neberte to.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět her, které mají stejně skvělé vedlejší úkoly jako příběh

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.