Čtyři nejdivnější bossfighty všech dob

Bossfighty mají být epickým vyústěním celé úrovně. Jenže některým hrám se to příliš nepovedlo...

Catherine

Catherine FOTO: www.imgbase.info

Joker na steroidech - Batman: Arkham Asylum

Jakmile se v kůži temného rytíře dostanete přes řadu nástrah, které si pro vás Joker připravil, vystartuje na vás ve své plné parádě. Z "drobného blázínka" s pomalovaným obličejem se rázem stal mutant, který prostě k jeho obličeji nesedí...

John Romero - Doom 2

Vývojáři jsou vtipálci. Často sahají po řadě vtipů, aby upoutali pozornost fanoušků. Někteří zašli dokonce tak daleko, že z hlavy jednoho hlavních mužů id Software udělali bosse, kterého jste mohli potkat ve hře Doom 2.

Immoral Beats - Catherine

Pojem "máš ksicht jako p*del" dostává s tímto bossem nový rozměr. Jakým jiným slovem byste chtěli popsat obličej této příšery?  Pokud se chcete dozvědět víc nejen o tomto stvoření, ale také celé hře, která je velice divná, můžete si o ni přečíst v jednom z našich starších článků.

Obří batole - Zombies Ate My Neighbours

Tato hra se jmenuje Zombie Ate My Neighbours. A podle názvu byste nejspíše usuzovali, že tedy bude primárně o nemrtvých protivnících. To jste se ale zmýlili. Ve hře se totiž jako jeden z protivníků objeví obří batole.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Čtyři nejdivnější bossfighty všech dob

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.