Další hodiny zábavy: Pět nejlepších DLC všech dob

Přídavky jsou dnes vývojáři zneužívány k ždímání peněz z nebohých fanoušků. Na trhu ale najdete i takové, do kterých se opravdu vyplatí investovat!

Zaklínač 3: O víně a krvi

Zaklínač 3: O víně a krvi FOTO: www.wccftech.com

Zaklínač 3: O víně a krvi

Geralt je starý mazák. Sapkowski ho zasadil do osmi knih, svou roli si střihnul i v třinácti dílném seriálu a stal se hlavní postavou třech her. To je pořádná porce na jednoho hrdinu. CD Projekt RED, který drží v rukou práva na Zaklínače, se tedy rozhodl, že se s bělovlasým zabijákem příšer konečně rozloučí.

O víně a krvi je poslední Geraltovo dobrodružství, ve kterém se opět vydává do Toussaintu, aby pomohl zdejším obyvatelům od krvelačné příšery. Setkáte se se starými známými z knih, čeká vás úplně nová lokace a úžasný příběh doplněný o řadu vedlejších úkolů, v nichž dokážete utopit desítky hodin.

Call of Duty: United Offensive

Komu nestačila základní hra v prvním Call of Duty, mohl sáhnout po zajímavém rozšíření s přídomkem United Offensive. V něm vás čekají hodiny zábavy a hlavně úžasné první mise, v nichž se postavíte proti německému těžkému tanku nebo nepřátelům schovávajícím se za zasněženým stromovím. V dnešní době toto rozšíření Activision nahradil Zombie módem.

Red Dead Redemption: Undead Nightmare

Rockstar umí dělat hry a předvedl to i na Red Dead Redemption. Majitelé konzolí si tuto hru okamžitě zamilovali a stejně tak tomu bylo i v případě rozšíření Undead Nightmare. Zombie tématika totiž byla už tou dobou hodně oblíbená a tak se rozhodli sáhnout po něčem nevídaném, zasadit nemrtvé do dob Divokého západu. Vývojářům se opět povedl příběh a originální zasazení plné nemrtvých kovbojů a zvířat už bylo jen třešničkou na dortu.

 

The Elder Scrolls IV: Shivering Isles

Série The Elder Scroll patří mezi nejlepší značky všech dob. I přes řadu dílů, spin-offů, knih a rozšíření její kvalita neklesá, ba naopak stoupá. Zářným příkladem může být čtvrtý díl i s datadiskem Shivering Isles. Ten přinesl tunu nových předmětů, zajímavou dějovou linku a velkou lokaci, v níž jste klidně mohli strávit několik desítek hodin.

Half-Life: Opposing Force

Pokud jsme řekli, že Rockstar umí dělat hry, tak o Valve to platí dvojnásob. Tato společnost dala vzniknout řadě legendárních titulů, mezi nimiž najdeme například Portal nebo Half-Life. A právě k posledně jmenovanému kousku vytvořili tak skvělé DLC, že dokázalo předčít samotnou hru. Její příběh byl opravdu napínavý a dlouhý, takže vás nepustil pořádně dlouhou dobu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Další hodiny zábavy: Pět nejlepších DLC všech dob

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.