Rozbijte hubu náckům: Čtyři nejlepších hry, které vás proti nim postaví

Druhá světová válka je opět v kurzu! Zajímáte se o ni také? Tak potom nesmíte minou tyto čtyři tituly!

Wolfenstein: The New Order

Wolfenstein: The New Order FOTO: gamespot.com

Wolfenstein

B. J. Blazkowicz patří mezi největší legendy herního průmyslu. Během své kariéry postřílel už tisícovky nácků a chvíli to vypadalo, že po desítkách let aktivní služby skončí v zaslouženém důchodu. Jenže Bethesda byla proti a vytáhla starého mazáka do boje proti německým okupačním silám ještě jednou. Tentokrát to ale vzali z úplně jiného konce a místo 2. světové války sáhli po alternativní historii, ve které byli Němci vítězové, zatímco Spojenci ti poražení... A věřte nám, už jen kvůli pohledu na Ameriku plnou hákových křížů a nacistických hesel se vyplatí tenhle kousek vyzkoušet.

The Saboteur 

The Saboteur je v žebříčcích nejlepších druhoválečných/nacistických her často opomíjen. Přitom ve své době nabídl perfektní grafiku a hlavně úžasnou hratelnost. Kosit řady Němců kulometem nebo puškou byla zkrátka zábava. Pokud jste hru ještě nevyzkoušeli, určitě to napravte! Dnes ji v obchodech seženete za zhruba 500 korun a během slev i levněji.

Medal of Honor: Allied Assault

Medal of Honor byla skvělá série. Nabízela alternativu pro fanoušky populárnějšího Call of Duty až do roku 2013, kdy se EA rozhodli špatně prodávající sérii zaříznout. Dnes by Activision podobného konkurenta potřeboval jako sůl, zvlášť pokud by byl tak skvělý jako Medal of Honor: Allied Assault... (http://gamifique.eurozpravy.cz/clanky/2587-vrati-se-serie-medal-of-honor)

Call of Duty 2

Druhá světová válka byla tou dobou v kurzu. A není se čemu divit, když ji nastavily laťku takové tituly jako Medal of Honor, Hidden and Dangerous (http://gamifique.eurozpravy.cz/novinky/2610-illusion-softworks-pohadka-s-horkym-koncem)nebo Call of Duty 2. To nabízelo úžasný příběh plný zajímavých misí od vylodění v Normandii po dobývání Evropy. Komu nestačila hra pro jednoho hráče, mohl sáhnout po multiplayeru, jenž byl už v té době velmi propracovaný.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Rozbijte hubu náckům: Čtyři nejlepších hry, které vás proti nim postaví

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.