Omrzel vás základní ovladač? Sáhněte po jeho vylepšené verzi

Pokud vlastníte Nintendo Switch a chtěli byste lepší ovladač, tak právě pro vás se chystá zbrusu nová verze!

Nintendo Switch

Nintendo Switch FOTO: Kickstarter

Nintendo Switch je bezpochyby unikátní konzole. Hráči si mohou vzít ovladač do ruky a hrát AAA hry třeba ve škole nebo ve vlaku. Některým ale nemusí vonět jeho základní podoba a raději by nějakou unikátnější verzi. Právě proto se jeden kanadský nadšenec rozhodl vytvořit svůj prototyp, se kterým vyrazil na Kickstarter.

Princip je jednoduchý. Ve spolupráci se společností ShenZen MaiKaisi Trade chce vyrábět unikátní sety ovladačů pro fanoušky retro stylu. Společně chtějí odebrat kryt a nahradit jej jeho průhlednou podobou v růžové barvě tak, aby by bylo vidět na jeho "vnitřnosti."

Pokud se podíváte na obrázek, zjistíte, že tento nápad nevypadá vůbec špatně. Zdálky je ještě hezčí, neboť jeho deska původně schovaná pod barevným krytem vytváří zajímavý vzor, který ocení nejden fanoušek.

Podobných nadšenců už se našlo dostatek a společně tento projekt zaplatili. Tvůrce kampaně vybral dohromady téměř 3,5 tisíce kanadských dolarů, čímž překročil svůj původní cíl o více než polovinu. Do konce kampaně navíc zbývá 21 dní, je tedy možné, že další peníze ještě přibudou.

img-responsive

Nintendo Switch | foto: Polygon

Chcete-li tento zajímavý nápad také podpořit, můžete tak učinit pod tímto odkazem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Omrzel vás základní ovladač? Sáhněte po jeho vylepšené verzi

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Víkend plný her zdarma! Jak získat LEGO The Hobbit či DayZ?

13.12.2018 21:38 Vánoce se blíží! A my hráči z toho budeme jenom těžit.

Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

13.12.2018 21:06 Populární adaptace filmu o zombie apokalypse z roku 2013 nevyjde na Steam.

Související:

Nejčtenější články

  1. Steam ztrácí půdu pod nohama. Nevyjde na něm další slibný titul

  2. Epic Games Store mohutně posiluje. Proti Steamu bojuje exkluzivitami a hrami zdarma

  3. YouTube a hry: Populární platforma slaví nejsilnější herní rok v historii

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.