Videa

Manhunt (1998) (0:40) | video: YouTube - 1998DEMAKE

Jak by vypadal Manhunt, kdyby vyšel v roce 1998?

21.08.2017 000 09:55 – Články

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Manhunt je brutální horor z roku 2003, který byl zakázán v řadě zemí, v jiných státech notně cenzurován a v těch dalších zase způsoboval jeho hráčům noční můry. Jak by ale vypadal, kdyby vyšel o pět let dříve?

Tuto otázku si položil kanál 98DEMAKE a předělal tuto populární hororovou hru do podoby, ve které by ji nikdo nepoznal. Nahnala by vám hrůzu? V té době možná, ale dnes vykouzlí jen úsměv na tváři.

Pokud vás práce tohoto talentovaného youtubera zaujala, můžete zhlédnou i jeho další videa. Mezi ty nejpopulárnější patří například předělávka Assassin's Creed nebo Rocket League.

V budoucnu se údajně můžeme těšit i na předělávku třetího Zaklínače. Už se nemůžeme dočkat, jak si s ní poradí. Až spatří světlo světa, uvidíte ji i na našem webu.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadal Manhunt, kdyby vyšel v roce 1998?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.