Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

Pokud hrajete hry, určitě jste už vyzkoušeli některou z těchto činností.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: Komunita služby Steam

Vlámete se do domu a kradete

Kdo by tomu odolal. Dveře jsou otevřené, NPC to nevadí, tak prostě přijdete na návštěvu. A když už tam jste, tak proč si byste si trochu nenaplnili kapsy, že?

Střílíte do spoluhráčů

Někdy vás prostě omrzí střílet do nepřátel, proč tedy nevyzkoušíte, jestli můžete zranit svého spoluhráče? Spousta her za podobné počínání banuje, jiné ji zase naplno využívají. Tak například v Rocket League je defaultně vypnutá, pokud ale hrajete s přáteli, můžete si ji zapnout. Vřele doporučujeme, je to větší zábava!

Zabíjíte své společníky

Někteří společníci ovládaní počítačem jsou opravdu otravní a dostávají vás jen do problémů. Stačí je tedy chvíli pozorovat, zjistit, jak se během určitých situací chovají a pak tyto znalosti využít proti nim. Mnohdy ovšem není jeho smrt konečná a vy se s ním musíte potýkat do konce hry...

Nadáváte na spoluhráče

Velice oblíbenou položkou na seznamu mnoha hráčů multiplayerových her je okřikování ostatních lidí v týmu. Otravuje to a nikomu se to nelíbí, ale jde o skvělý způsob, jak ze sebe vyhnat vztek...

Plníte vedlejší úkoly místo hlavní dějové linky

Fanoušci RPG titulů to velice dobře znají. Otevřený svět nabízí plno příležitostí a zajímavých míst k prozkoumávání, proto mnohdy zapomenou na bariéry v podobě minimální úrovně postavy či příběhu a vydají se vstříc novým dobrodružstvím. Co může být lepšího, než vyčištění celé mapy a získání vysokého levelu mimo hlavní dějovou linku?

Témata: GAMIFIQUE.cz
Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět věcí, kterým se při hraní neubráníte. Děláte je taky?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Dell spouští soutěž pro celou rodinu ve hře Minecraft

09.06.2020 15:27 Minecraft je legendární hra, kterou znají školáci i jejich rodiče. Díky 200 milionům prodaných…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.