Prozkoumejte zamrzlý sever v nejnovějším rozšíření pro Conan Exiles

Prozkoumali jste svět Conan Exiles křížem krážem? Nezoufejte! Nový bezplatný update přidal novou lokaci.

Conan Exiles

Conan Exiles FOTO: www.vg247.com

Tohle se jen tak nevidí. V lednu Funcom vypustil do světa svůj nejnovější titul s názvem Conan Exiles a několik měsíců po jeho vydání vypouští do světa masivní rozšíření. Většina vývojářů by za něj chtěla zaplatit, ale norské studio ho vypustilo zdarma pro všechny. Co v něm najdete?

Největší novinkou je samozřejmě nová zasněžená oblast. Ta rozšiřuje dosavadní písečné lokace a oázy o kus pevniny pokryté ledem a sněhem. A jeho velikost je opravdu obrovská. Vývojáři uvádějí, že jde o 70 procent rozlohy původního světa, takže jeho projití vám zabere opravdu dlouhou dobu.

Těšit se můžete spoustu nových dungeonů plných nepřátel a zajímavých nerostných bohatství. Samozřejmostí jsou i rozsáhlé lesy a vysoké hory, po nichž můžete šplhat a prohlédnout si svět pěkně z nadhledu. Pokud na sever zamíříte, očekávejte i další tajemství zanechaná po starodávných kulturách, soby nebo stavení.

Jelikož na severu řádí zima, musíte se na ni náležitě připravit. Pokud do této lokace naběhnete špatně oblečení a s nízkou úrovní, buďto brzo zmrznete, nebo vás slupne jako malinu jedna ze zdejších příšer.

Nová lokace přináší i další možnosti. Na zasněžených pláních a ve zmrzlých kobkách naleznete dosud nepoužité suroviny, lepší kovy či speciální druh ledu. Díky nim si můžete postavit hezčí domy, pevnější stěny a vylepšit svůj příbytek o lepší nábytek a výzdobu.

Stejně tak očekávejte další porci receptů. Nyní si můžete uvařit dosud neochutnaná jídla, vylepšit si svého hrdinu/svojí hrdinku díky přídavným perkům a stát se nejlepším bojovníkem/bojovnicí v Conan Exiles.

Proti ale je řada nových nepřátel. Během svých toulek po severu narazíte na obrovské ledové giganty, hladové vlky nebo agresivní mamuty. K jejich přemožení navíc musíte zvolit lepší taktiku, protože umělá inteligence doznala vylepšení.

Vývojáři se opravdu činili. Conan Exiles je nyní mnohem našlapanější, lepší a zajímavější. Pokud jste jej ještě nehráli, tak máte skvělou příležitost získat jej i se zajímavou slevou. Na Steamu až do 21. srpna probíhá akce, během níž hru pořídíte za pouhých 20 euro (520 korun).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Prozkoumejte zamrzlý sever v nejnovějším rozšíření pro Conan Exiles

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.