Čtyři otázky, které byste si měli položit před objednáním hry

Chystáte se předobjednat nějakou hru? Přečtěte si tento článek a možná si to ještě rozmyslíte.

No Man's Sky

No Man's Sky FOTO: www.nomanssky.com

Jedná se o pokračování nebo zbrusu novou značku?

Nová značka vás může nalákat na dosud neviděné téma či originální mechaniky, zatímco pokračování nejspíše vsadí na věrnost fanoušků předešlých titulů. U obou dvou ale můžete narazit na spoustu skrytých pastí. Další díl ze zajeté série se může úplně odklonit od svých původních kořenů a vyvolat tak vlnu nevole u svých věrných příznivců. Nová značka zase může naslibovat hory doly a nakonec přinést jen zlomek funkcí (že, No Man's Sky)...

Přesvědčila vás hudba z traileru?

Velice často využívanou technikou PR oddělení je i volba hudby pro jejich propagační videa. Mnohdy tak můžete slyšet skvělé skladby, které ale v hotové hře neuslyšíte. Proto se raději dvakrát rozmyslete, než ji objednáte jen kvůli skvěle zvoleným písním.

Líbí se vám ukázky ze hry?

Koupit nějaký titul jen kvůli skvělé práci animátorů, je hloupost. Proto nejdříve pečlivě prozkoumejte záběry z hraní. A pokud žádné nejsou, počkejte si na ně. Nechce přece koupit zajíce v pytli...

img-responsive

No Man's Sky | foto: www.nomanssky.com

Opravdu musíte hrát první den?

Nemusíte přece vyhodit spoustu peněz jen kvůli tomu, že se na hru opravdu těšíte. V den vydání vás totiž může čekat hodně tvrdý náraz do zdi. Když si počkáte, můžete se přesvědčit, že je titul opravdu dobrý. A pokud vydržíte ještě delší dobu, možná se můžete těšit i na zajímavou slevu.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Čtyři otázky, které byste si měli položit před objednáním hry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.