Utrácíte hodně peněz za hry? Na tyto děti nemáte

Myslíte si, že utrácíte hodně peněz za hry? Tyto děti utratily veškeré úspory svých rodičů za jejich virtuální koníčky.

FIFA 16

FIFA 16 FOTO: Electronic Arts

4 500 dolarů v App Storu

Třináctiletý hoch dokázal na App Storu utratit za hry neuvěřitelných 4,5 tisíce dolarů. Otec si toho brzy všiml a i přes přiznání svého syna zavolal policii. Ten u výslechu uvedl, že nákupy provedl omylem a postupně svedl vinu na Apple a jeho nekalé praktiky.

5 300 dolarů za FIFU

Lance Perkins dal svému 17letému synovi údaje od své kreditní karty s tím, že ji má použít jen v případě nejvyšší nouze. Jenže on to pochopil trošku jinak a "narval" tisíce dolarů do FIFY. Otec. i přes řadu pokusů u EA a Microsoftu, se svých peněz už nikdy nedočkal.

img-responsive

FIFA 16 nově představí ženské týmy | foto: Electronic Arts

6 000 dolarů za Jurassic World

Sedmiletému chlapci z Velké Británie stačilo jen šest dní k utracení veškerých úspor svého rodiče. V rozmezí od 13. do 18. prosince vysál z účtu více než šest tisíc dolarů na vylepšení svého parku a nákup dinosaurů ve hře Jurassic World. Mohamed Shugaa ale později svoje peníze dostal zpět.

6 000 dolarů za My Horse a Smurfs Village

Lily Neale na první pohled vypadala jako normální osmiletá dívka. Podle jeho tatínka ráda hrála hry jako My Horse, Smurf's Village, Hay Day nebo Gymnastics Events a tak ji čas od času půjčil svůj iPad. To ale netušil, co se stane. Dívka během pěti měsíců vysála z jeho účtu šest tisíc dolarů, přičemž většina transakcí (74) byla provedena během prvních šesti dní. Apple zamítl žádost o vrácení peněz a její rodiče tak museli prodat auto, aby mohli tuto částku pokrýt...

46 000 dolarů za Game of War: Fire Age

Nejedná se o překlep, takto vysokou částku opravdu dokázal jeden Belgičan utratit. Stačily  mu k tomu jen tři měsíce. Jak se vůbec k údajům o kreditní kartě dostal? Matka ho údajně požádala, aby ji pomohl s nákupem knih na internetu. Tam musela zadávat potřebné informace, čehož zneužilo jejich dítě k nevázaným nákupům.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Utrácíte hodně peněz za hry? Na tyto děti nemáte

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.