FIFA má novou konkurenci, jmenuje se Sociable Soccer

Více než tisíc hratelných týmů, 30 tisíc hráčů a přes 60 mezinárodních trofejí, o které se můžete poprat. To zní slibně!

Sociable Soccer

Sociable Soccer FOTO: www.fifplay.com

Rocket League v kopačkách

Finské studio Combo Breaker si ve spolupráci s vydavatelem Tower Studios na letošní léto připravilo zajímavý titul, který by neměl minout žádného fotbalového fanouška. Ten nese jméno Sociable Soccer a podle posledních informací se máme na co těšit.

Největším tahákem tohoto titulu je hratelnost. Jak sami vývojáři tvrdí, jejich cílem bylo vytvořit co nejzábavnější počin, přičemž realističnost šla stranou. Takže nečekejte propracované přihrávky nebo věrný odpor vzduchu - tohle je ten nejrychlejší fotbálek, který jste kdy hráli.

„Sociable Soccer je opravdu rychlý, plný adrenalinu, bláznivých přihrávek a střel, kterým ale můžete dobře organizovanou obranou zabránit. Je to takový Rocket League v kopačkách," říká Jon Hare, designér a ředitel studia.

Zábava pro osm hráčů

Svým grafickým zpracováním sice FIFĚ nebo sérii od Konami zatopit nemůže, širokým výběrem týmů a módů už ano. Ve fázi předběžného přístupu můžeme očekávat více než tisíc klubů a národních celků z celého světa, které budou bojovat o 67 mezinárodních trofejí. V řadách klubů se bude srdnatě rvát více než 30 tisíc hráčů...

Těšit se můžeme na singleplayer a samozřejmě i multiplayer. Old school hráče potěší místní hra pro více hráčů, samozřejmostí bude i jeho online obdoba. Krom tradičních dvou lidí, kteří ovládají celý tým, budeme moct hrát až v osmi hráčích naráz.

img-responsive

Sociable Soccer | foto: Steam

Taktika, základ úspěchu

Možná byste si mohli říct, že takto zpracovaný titul přece nemůže nabídnout hloubku. To se ale pletete. Podle vývojářů máme očekávat propracované taktické možnosti doplněné o vylepšování hráčů, změnu jejich statistik či jmen. Zajímavě zní i tvorba vlastních klubů nebo VR mód, který má přibýt už brzy.

Hra nejprve vyjde na počítače a mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android. Později můžeme očekávat i PlayStation 4 s Xboxem. Zajímavé je, že hráči na mobilech budou moct vyzvat svoje protivníky z PC nebo konzole, což je jen a jen dobře.

img-responsive

Sociable Soccer | foto: Steam

Už brzy budeme vědět, co se z tohoto bláznivého sportovního titulu vyklube. Sociable Soccer totiž po dvou letech vývoje konečně vychází ve fázi předběžného přístupu. Vyzkoušíte jej?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: FIFA má novou konkurenci, jmenuje se Sociable Soccer

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.