Pět nejhorších obalů her v historii. Nic šílenějšího už nenajdete

V dnešní době fyzické kopie her mizí, dříve ale byly jedním z klíčových prvků, který měl zaujmout hráče. Této pětici se to vůbec nepovedlo.

Legend of the Ghost Lion

Legend of the Ghost Lion FOTO: YouTube

Legend of the Ghost Lion

Původní verze hry Legend of the Ghost Lion dostala v 80. letech pěkný obal inspirovaný anime stylem, Nintendo se ale rozhodlo jít úplně jinou cestou. Vytvořilo transgenderovou postavu s obličejem muže a tělem ženy, vedle níž stojí pyšný lev. Jako vtip na apríla by to bylo skvělé, ale japonský monopol to myslel vážně...

Road Runner

Road Runner je průměrná hra s nepovedeným soudtrackem a neslanou nemastnou hratelností. V podobném stylu se nesla i její obálka. Takto přehnaný design snad musel odradit i děti, které by v opačném případě kreslené postavičky naopak nalákaly.

 

Bram Stoker's Dracula

Nintendo chtělo pro svoji nově vydanou konzoli NES něco speciálního a tak kývlo na nabídku hry točícího se kolem Drákuly. Titul se ale vůbec nepovedl a celý zmar podtrhla i samotná obálka. Co si myslíte, že na ní je? Hrad? Skála?

 

Street Warrior

Dva svalnatí muži bez textur a psem mají hráče nalákat ke koupi, místo toho se jim ale spolehlivě daří od tohoto činu odlákat. Hra to sice nebyla špatná, ale koho podobný obrázek přesvědčil?

Strider

Jsme rádi, že už nežijeme v době podobných výstřelků. Vývojáři pořád rádi dělají srandu, ale na podobné skotačinky už dnes nikdo nemá sílu. Obal ke hře Strider působí sice vypadá jako povedený vtip, ze strany tvůrců ale jde spíše o nechtěný žert.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejhorších obalů her v historii. Nic šílenějšího už nenajdete

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.