Pět přehnaně těžkých nepřátel v "lehkých" hrách

Těžké hry většinou lidé opěvuji, tyhle "přešlapy" ale moc radost neudělaly. Podívejte se na pět přehnaně těžkých nepřátel ve hrách.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: Bethesda Softworks

"Clickers" - The Last of Us

Největší problém s těmito nepřáteli je to, že k jejich zabití nestačí jen jediná kulka do hlavy. Většinou jich musíte vystřelit víc. To může znít jako banalita, ale v The Last of Us jsou náboje nedostatkovým zbožím a každá vystřelená kulka navíc vás bude hodně bolet.

Janičáři - Assassin's Creed: Revelations

Asi by vás nikdy nenapadlo, že by se v žebříčku mohl objevit nějaký nepřítel z Assassin's Creed. Série je pověstná svými dětinsky jednoduchými souboji, ale Revelations přineslo velkou změnu. Většina protivníků byla jednoduchá, ale pak jste narazili na elitní Janičáře, kteří si s vámi dokázali s prstem v nose poradit. A běda, pokud se jich na vás sesypalo více najednou.

Chauři - The Elder Scrolls V: Skyrim

Také jste si při hraní říkali, že nejtěžší bude skolit draka? Pokud ano, tak jste v průběhu hry zjistili, jak jste se šeredně spletli. Krom nevyzpytatelných obrů jste si také museli dát pozor na tzv. Chaury, kteří měli neskutečně silný a rychlý útok. Pár sekund stačilo a už na vás zívala obrazovka s uloženou hrou.

Scioni - Mass Effect 2

V sérii Mass Effect narazíte hned na několik těžkých nepřátel, Scioni ale budou patřit mezi ty nejtěžší. Jejich zbroj je tak tvrdá, že vám každé jedno zabití zabere hodně času i mentálních sil. Příšerky navíc vysílají vlny, který neustále ruší váš štít.

Medvědi - Rust

Když se řekne Rust, většině lidí se ještě dnes vybaví medvěd. Jeho příchod jste slyšeli už na míle daleko a jakmile vás uzřel, nebylo úniku. Dokázal projít i přes stěnu a jeho útok ubíral mnoho životů. Dnes už jsou jeho schopnosti ale jeho schopnosti vybalancované.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět přehnaně těžkých nepřátel v "lehkých" hrách

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících letech

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.