Pět nejlepších her, ve kterých utíkáte z vězení

Dostat se do vězení je těžké a utéct z něj je ještě obtížnější. Proč si to tedy nevyzkoušet ve hře?

Dishonored: Definitive Edition

Dishonored: Definitive Edition FOTO: GAMIFIQUE.cz

Resistance 3

Hra pojednává primárně o střílení znetvořených mimozemšťanů, v jednu chvíli vás ale zavřou do vězení a vy jste nuceni uprchnout. Jde o zvláštní změnu. Celou hru střílíte příšery a najednou musíte zabíjet svoje "spojence" v podobě lidských bytostí.

Uncharted 4: A Thief's End

Nathan a Sam zpackají jednu akci a společně skončí pod zámkem. Aby se z něj dostali, musí se prostřílet přes hordu nepřátel. Tato část hry je tak plná frenetické akce a výbuchů. A je nutné dodat, že to vypadá opravdu parádně!

The Elder Scrolls IV: Oblivion

Čtvrtý díl The Elder Scrolls patří mezi nejlepší RPG hry všech dob. Nabízí spoustu unikátních prvků a zajímavý příběh, začínající právě ve vězení. Z něho vás osvobodí sám císař Uriel Septim, nejde tedy o čistý útěk. Svou cestu ven si ale budete muset přes nával přerostlých krys a jiné havěti prosekat sami.

Dishonored

Corvo je po svém odsouzení za vraždu císařovny odsunut do Coldrigské věznice. Naskytne se mu ale příležitost, tak posbírá své vybavení a uteče. Zajímavé na tom je, že vy sami si zvolíte, jakým způsobem svým trýznitelům utečete. Můžete je buďto nemilosrdně povraždit, nebo se proplížit ve stínu a zmizet, aniž by si toho někdo všimnul.

The Escapist

Jako jediná hra v tomto žebříčku pojednává čistě o útěcích z vězení. Začínáte tou nejlehčí úrovní a postupně se prokousáváte až k téměř nemožným únikům. Vaším úkolem přitom bude nejen hlídat čas útěku, ale také jeho eleganci. Ukážete zločincům cestu ke svobodě?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejlepších her, ve kterých utíkáte z vězení

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

AAA hry bude moct tvořit každý. Epic Games vývojářům výrazně ulehčí práci

12.11.2019 16:39 Grafika srovnatelná s Battlefield V či Metro: Exodus? To může být brzy realita i pro menší…

Zaklínač 3 se stále prodává velice dobře. Letošní prodeje překonaly ty z…

30.08.2019 18:31 CD Projekt je neustále na vzestupu. A pomáhá v tom i hra, která vyšla před více než čtyřmi roky.

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.