Největší pecka letošního léta se blíží! Na co se můžeme těšit?

Hellblade: Senua's Sacrifice bude největší a nejzajímavější hrou letošního léta. Proč se na ni těšit? To se dozvíte v tomto článku!

Hellblade: Senua's Sacrifice

Hellblade: Senua's Sacrifice FOTO: www.hellblade.com

Hlavní hrdinka

V Hellblade: Senua's Sacrifice budeme hrát za dívku. Nepůjde ale o obyčejnou hrdinku, která zvládne pokosit desítky urostlých válečníků bez mrknutí oka. Senua bude drobná a hbitá, čehož dokáže nadmíru využít v nerovných soubojích proti velkým Vikingům, ale také psychicky narušená. To přinese do hry zajímavý nádech.

Pozadí

Milujeme historii a každý další titul s povděkem kvitujeme. Hellblade: Senua's Sacrifice staví na vikingské mytologii  a hlavně jeho pojetí pekla. Můžeme se tedy těšit na něco, co jsme tu ještě neměli. V jaké hře jste naposledy viděli vikingské podsvětí plné démonů podtrhnuté psychickým stavem hlavní protagonistky?

Příběh

Senua přijde o člověka, kterého nadevše milovala a vydá se ho zachránit do samotného pekla. Mentálně ale není úplně v pořádku, nemůže tedy rozeznat realitu od bludu. Žije její přítel, nebo si to jen celé vysnila? To zjistíme už 8. srpna.

Zkušený tým

Za tímto zajímavě vypadajícím počinem stojí tým, který má za sebou už několik celosvětově úspěšných kousků. Mezi nimi je například Enslaved: Oddyssey to the West, která prodala více než půl milionu kopií a na Metacritic si drží úžasné skóre 70 - 83 (70 PC a 80 konzolové verze). Ještě vyšší čísla pak zaznamenala pecka DMC: Devil May Cry. Té si fanoušci v Japonsku během prvního týdne rozebrali více než sto tisíc kopií a po celém světě více než milion.

Cena

Ostatní vývojáři většinou začnou na 60/50 eurech (1560/1300 korun) a během několika měsíců cenu razantně sníží, Ninja Theory chce jít vlastní cestou: Sníží cenu už na samotném začátku. Hra bude při svém vydání stát 30 euro (780 korun) a i přes svou cenu rozhodně nebude šetřit obsahem.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Největší pecka letošního léta se blíží! Na co se můžeme těšit?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.