Videa

Úžasné scenérie vytvořené v Unreal Engine 4 (1:57) | video: Youtube - Art by Rens

Obrázky z Unreal Enginu 4 jsou k nerozeznání od reality

04.08.2017 000 15:36 – Články

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Na těchto obrázcích můžeme vidět, že se hranice mezi virtuálním světem a realitou začíná pomalu potírat. Záběry vypadají fotorealisticky a na první pohled byste nepoznali, že se jedná o render z počítače.

Toto technologické demo vytvořil jeden fanoušek a spustil jej na poměrně přijatelné sestavě. Ke 4K rozlišení mu stačila jediná NVidia GTX 1080 Ti. Je ale nutné dodat, že tu není žádný člověk ani efekty větru, což technické požadavky také značně snižuje. Na jeho kráse mu to ale neubírá, ba naopak.

Pokud jste se zaradovali, že v nejbližší době se něco podobného můžeme těšit i ve hrách, můžete si nechat zajít chuť. Nejdříve si budeme muset počkat, až něco takového zvládnou konzole, což bude trvat ještě pěknou řádku let.

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Obrázky z Unreal Enginu 4 jsou k nerozeznání od reality

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.