K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Proč GTA VI (nejspíše) nikdy nevyjde?

Internet je plný spekulací o šestém GTA. Proč si ale myslíme, že jeho oznámení je v nejbližší době velice nepravděpodobné?

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Nedávný únik potěšil tisíce fanoušků populární série po celém světě. Někteří už práce na dalším dílu berou jako hotovou věc, jiní jsou vůči cáru papíru pořád skeptičtí. A my patříme do druhé skupiny.

Proč GTA V už několik let po sobě zůstává mezi pětkou her s nejlepší prodejností? Je k tomu dobrý důvod - Online mód. Ten vám dá absolutní možnost, můžete si jezdit kolem Los Santos jak se vám zlíbí, zabíjet, koho budete chtít a během svých akcí poslouchat ty nejznámější americké šlágry.

GTA Online je něco, na čem Rockstar už léta staví a stavět bude. Díky častým aktualizacím a skrytým mikrotransakcím mu vynáší dostatek peněz k tomu, aby na něm dál pracoval. A když se noví fanoušci stále hrnou, není důvod jej zavrhovat.

„Chceme, aby se z něho stal vlastní svět s vlastními pravidly. Budeme ho opravovat, přidávat nové věci a dělat z něj hřiště, kam se budete chtít vracet," řekl prezident Rockstaru v rozhovoru pro Gamespot ještě před tím, než se z GTA Online stal takový obrovský úspěch.

img-responsive

GTA V (PC verze) | foto: Rockstar Games

A s podobnými plány se vývojáři netají ani nyní. Tato povedená odnož bude dál růst, tvůrci přidají nové módy a postupně možná i další lokace. Proto je více pravděpodobné, že jednou vznikne GTA Online 2.0, než šesté pokračování.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Proč GTA VI (nejspíše) nikdy nevyjde?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

16.07.2018 19:46 Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Související:

Nejčtenější články

  1. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  2. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  3. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.