Co potřebujete vědět o GTA VI?

Nedávno se na internetu vyrojily informace, že Rockstar pracuje na dalším pokračování GTA. Od té doby se objevilo plno spekulací a my pro vás sesbírali ty nejlepší!

GTA Online

GTA Online FOTO: YoutTube

Šestka obsáhne všechny předchozí lokace

Jedna z nejpalčivějších otázek ohledně šestého Grand Theft Auto je zasazení. Podle Tech4Gamers chce Rockstar zpracovat celé Spojené Státy. Šestka by tak mohla obsáhnout všechny předchozí lokace a ještě přidat další. Zaujalo by to hráče?

Hlavním protagonistou bude žena

V celé sérii GTA mimo porno průmysl moc žen nenaleznete. Někteří tedy usuzují, že ten největší boom by mohl přijít s šestým dílem. Olej do ohně přilili i samotní vývojáři, kteří se myšlence hlavní ženské protagonistky nebrání.

„Mohli bychom vytvořit hru s ženou v hlavní roli? Proč ne! Je to jedna z věcí, nad kterou neustále přemýšlíme, jen jsme pro ni zatím nenašli správné zasazení," vysvětloval scénárista Dan Houser v rozhovoru pro Guardian

Vyjde exkluzivně pro PlayStation 5

Sony údajně vedla jednání s Rockstarem o exkluzivitě jejich následujícího gangsterského titulu. Upozornil na to zahraniční server BlastingNews.com. Tento článek se mimo jiné věnuje i možnému datu vydání pátého PlayStationu, které by podle něj mělo nastat do roku 2020. Dříve tedy nemůžeme očekávat ani šestý díl Grand Theft Auto.

70. léta

Jedna z méně pravděpodobnějších spekulací usuzovala, že další díl bude zasazen do šedesátých let. Už jen kvůli "konkurenční" sérii Mafia, která období 30. až 60. let opanovala, si nemyslíme, že k něčemu takovému Rockstar sáhne, ovšem 70. léta už zní o něco lépe. Vice City, který byl zasazen do roku 1984, si u fanoušků získal velkou oblibu, proč tedy nezkusit něco podobného?

Vyjde v roce 2020

GTA VI si v nejbližší době nezahrajeme. Příští rok bude patřit pokračování populární westernové série Red Dead Redemption a poté nejspíše přijde na řadu GTA. Jeho vývoj ale nějakou tu chvíli zabere, takže jeho vydání nemůžeme očekávat dříve jak za několik let.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co potřebujete vědět o GTA VI?

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.