Máte PS4? Tady je pět nejlepších her, které si můžete zahrát zdarma

Free-to-play tituly už nejsou jen doménou počítačů. Rozšiřují se i na konzole a za několik let se jich nakupil dostatečný počet. Které jsou nejlepší?

Warframe

Warframe FOTO: www.warframe.com

Warframe

Jedná se o hru z první osoby, kde se vžijete do role ninji, který cestuje po vesmíru a plní zajímavé úkoly v PvP či PvE módech. Dříve titul stavěl na uzavřených lokacích, to se ale brzy změní. Tvůrci totiž plánují svět rozšířit a udělat z něj pravé MMORPG. Se zajímavými prvky a pravidelně aktualizovanou vývěskou úkolů se z něj může stát ještě lepší titul, než je teď.

Neverwinter

Populární série Neverwinter se dostala na konzole teprve minulý rok a čtyřletý vývoj se na tomto kousku podepsal. Na PS4 se hraje opravdu dobře. Překypuje obsahem, za což vděčí zejména zařazení devíti rozšíření, ke kterým má hráč přístup už od začátku. Není se tedy čemu divit, že titul překypuje životem a ještě dlouhou dobu bude.

 

DC Universe Online

Tento kousek je už neuvěřitelných sedm let starý, ale stále žije a baví jako na začátku. Hráč si může vytvořit vlastní unikátní charakter z DC univerza a vybrat si, jestli chce být zločinec nebo ochránce zákona. Krom toho se můžete těšit na zajímavý bojový systém, který za vás nevybojuje samotná konzole, ale musíte nad ním přemýšlet. Za každého skoleného nepřítele dostanete zkušenostní body, jež pak můžete rozdělovat do rozličných vývojových stromů. DC Universe Online vyšlo na PS4 v roce 2013.

 

Paragon

Epic Games stojí za takovými klasikami jako je Unreal Tournament nebo Gears of War a v Paragonu své zkušenosti dokázali zúročit. Paragon má opravdu skvělou hratelnost a jeho největším tahákem je unikátnost. Jde totiž o střílečku ze třetí osoby říznutou žánrem MOBA, strategie a karetních her. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet.

 

SMITE

Multiplayer online battle arena, tedy MOBA, byla a je populární zejména na počítačích. Některé hry si ale dokázaly prokousat cestu na konzole a zadrápnout se mezi nejhranějšími tituly. Jednou takovou je SMITE. V ní se vžijete do kůže jednoho z hrdinů a společně s dalšími čtyřmi společníky vyrazíte na dlouhou cestu za vítězstvím. Hratolnostní principy jsou téměř identické s Dotou.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Máte PS4? Tady je pět nejlepších her, které si můžete zahrát zdarma

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.