Co budeme hrát v srpnu? AAA tituly i zajímavé nezávislé hry

Červenec příliš mnoho zajímavých her nepřinesl, o to více jsme natěšení na srpen. Během něho nás totiž čekají první AAA tituly!

Absolver

Absolver FOTO: www.sloclap.com

2. srpna - Tacoma (PC, Xbox One)

Tacoma bude vyprávět příběh lidí žijících na vesmírné stanici v roce 2088. Prozkoumejte každý detail ze života posádky, zjistěte jak pracují a odhalte tajemství, jež vás posunou dál ve vypravování děje. Hru od tvůrců Gone Home si můžete pořídit na Steamu už za 18 € (cca. 470 korun).

3. srpna - Deltaplan Simulator (PC)

Zasněžené hory, zarostlé lesy, rozbouřená moře nebo jezera. Na to všechno se můžete těšit v nadcházejícím nezávislém titulu Deltaplan Simulator, v němž se proletíte hezky z nadhledu nad krásami dnešního světa. Cena ještě není stanovena.

8. srpna - Hellblade: Senua's Sacrifice (PC, PS4)

Už 8. srpna nás čeká první AAA hra letošního léta. Připravilo ji nezávislé studio Ninja Theory, což se také podepíše na samotném zasazení. V Hellblade: Senua's Sacrifice budeme hrát za hlavní hrdinku, jejímž cílem je dostat svého milého z vikingského podsvětí. Po cestě se bude muset potýkat s řadou nejen fyzických, ale hlavně psychických útrap. Její mysl je po nájezdu Vikingů pochroumaná a často nedokáže rozeznat blud od reality. Krom zajímavého zasazení potěší i cena, která je stanovena na 29,99 euro (780 korun).

8. srpna - LawBreakers (PC, PS4)

Další AAA titul dorazí ve stejný den jako Hellblade: Senua's Sacrifice a bude sdílet i stejnou cenu. Jenže LawBreakers se od svého nezávislého protivníka poměrně liší. Boss Key Productions zvolili sci-fi žánr pro více hráčů a dali větší důraz na akci. Hra tak občas působí změť, která spoustu hráčů odradila už během prvních videí.

15. srpna - Agents of Mayhem (PC, PS4, Xbox One)

Agents of Mayhem je hra od tvůrců série Saints Row, což znamená, že se v polovině srpna můžeme těšit na pořádně zběsilou akci. Nová značka od známého studia si sice chce jít vlastní cestou, geny svých předchůdců ale rozhodně nezapře. Na Steamu jej pořídíte za 59,99 € (1560 korun).

15. srpna - Observer (PC, PS4, Xbox One)

Jste příslušník nově vzniklého policejního oddělení Observer a využíváte všech dostupných technických prostředků, které jsou v roce 2084 dostupné. Nejdůležitějším prvkem bude hackování do neuronových tkání psychicky narušených obyvatel, přičemž hra bude hodně stavět na násilí a "krvavém požitku."

22. srpna - Uncharted: The Lost Legacy (PS4)

Uncharted: The Lost Legacy představí nové duo hlavních hrdinek. Můžeme se těšit na desítky hodin příběhu, zbrusu novou lokaci a spoustu bonusových předmětů. Titul vychází exkluzivně pro PlayStation 4.

25. srpna - Madden NFL 18

Konec srpna značí příchod dalšího ročníku amerického fotbalu od EA. Ten tentokrát přinese, po vzoru své evropské verze, příběhový mód, v němž se vžijeme do role mladíka Devina Wadea. Samozřejmě se můžeme těšit na tradiční úpravy umělé inteligence nebo vylepšenou grafiku.

29. srpna - Absolver

Nestačí vám Tekken? Tak ke konci srpna můžete přejít na zajímavě vypadající bojovku Absolver, která obsáhne nejen mód pro jednoho hráče, ale i multiplayer. S vývojem této hry pomáhali i mistři některých bojových umění, přičemž mezi týmem byste takové borce našli taky. Kvalita je tedy zaručena.

31. srpna - Life is Strange: Before the Storm

Before the Storm je zbrusu nové dobrodružství dvou nejlepších kamarádek Chloe Prince a Rachel Amber. Hra nás zavede tři roky před posledním dílem a opět bude sázet na morální rozhodnutí a úžasné vyprávění příběhu. Pokud si chcete hru zahrát, vytáhněte z peněženky 17 euro (cca. 420 korun).

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Co budeme hrát v srpnu? AAA tituly i zajímavé nezávislé hry

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.