Zdarma a bez stahování: Výběr těch nejlepších prohlížečových her

Mysleli jste si, že prohlížečové hry jsou jen klikačky plné mikrotransakcí? V tomto článků vás vyvedeme z omylu. Podívejte se na pět nejzajímavějších prohlížečových her!

Doom

Doom FOTO: Wired

Coma

Coma by se dala popsat jako barevnější a rychlejší Limbo, za které nemusíte utratit ani korunu. Hlavním cílem je najít vašeho ztraceného sourozence. V cestě vám samozřejmě bude stát spoustu překážek od samotného prostředí až po kopu logických hádanek. Titul sice dohrajete zhruba za dvacet minut, ale je to zadarmo, takže to vůbec nevadí. Zahrát si ji můžete zde.

DOOM

Legendární střílečka z devadesátých let je v dnešní době volně dostupná a hratelná přímo v prohlížeči. Proč si tedy nezkrátit dlouhou chvíli rozstřílením nebo rozřezáním desítek, stovek, tisíců "emzáků" na kaši? Hrajte zde.

Gods Will Be Watching

Z Gods Will Be Watching se později stala samostatná hra, ale ještě před tím vývojáři zkoušeli zaujmout fanoušky free-to-play verzí hratelnou v prohlížeči. V ní si musíte projít 40 úmorných dní se svým týmem, který ztroskotal na pustém a nehostinném ostrově. Během nich budete hledat jídlo a starat se o tělesnou teplotu, abyste neumřeli.

Kingdom Rush

Tower defence hry jsou na mobilech velice populární a dokážou zkrátit dlouhou chvíli i na počítačích. Musí být ale perfektně zpracované a chytlavé, což Kingdom Rush splňuje. Ve hře budete čelit hordám goblinů, orků, obrů či agresivních banditů, které za žádnou cenu nesmíte nechat projít! Vyzkoušejte si hru pod tímto odkazem.

Spelunky

Oblíbenou freewarovou hru a klenot z PS Vita si dnes můžete zahrát zdarma v prohlížečích. Čeká vás kopa zábavné akce, pasti, spoustu tajemství a záhad. Pokud tuhle hru jednou zkusíte, už nikdy na ni nezapomenete! Hrajte zde.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Zdarma a bez stahování: Výběr těch nejlepších prohlížečových her

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.