Výběr nejlepších cosplayů ze Zaklínače

Zaklínač je plný úžasných postav a kostýmů. Toho si všimli i cosplayeři a vytvořili spoustu úžasných variací. Ty nejlepší si ukážeme v tomto článku.

Zaklínač 3: Divoký hon

Zaklínač 3: Divoký hon FOTO: CD Projekt RED

Eredin (Kevin Cosplay)

Když CD Projekt RED vyhlásil soutěž o nejlepší cosplay, nezapomněl se tento talentovaný mladík přihlásit se svým úžasným výtvorem. Před fotoaparát se postavil ve zbroji Eredina, jedné ústředních postav celého Zaklínačského univerza. Jeho úžasná práce si vysloužila první místo. A není vůbec divu, je to učiněná dokonalost!

Shani (Lyumos)

Ženské postavy jsou mezi cosplayerkami velice oblíbené. Jednu takovou si vytáhla i umělkyně s přezdívkou Lyumos, které se povedl nejen kostým, ale jeho celkové ztvárnění. Obličejem je své herní předloze velice podobná a počítačové efekty ji jen přidávají na autentičnosti. Na její další práci se můžete podívat pod tímto odkazem.

Triss (Mellu's Cosplay)

Ruské cosplayerce se povedlo skvěle ztvárnit jednu z ústředních postav Zaklínačské trilogie a v soutěži pořádané CD Projektem se dostala na třetí místo. Její kostým je až tak dobrý, že nyní objíždí oficiální akce pod "ochranou" samotných vývojářů. V těchto dnech ji tak můžeme vidět na akci China Joy, kde má svůj vlastní panel karetní hra Gwent. Její tvorbu naleznete zde.

Geralt/Ciri (Alžběta Trojanová)

Vlnu zájmu vzbudil doma i ve světě povedený cosplay na Geralta od české novinářky Alžběty Trojanové. Ta se mimo jiné převtělila i do jeho chráněnky Ciri, větší popularitu však získala variace na hlavního hrdinu herní i knižní ságy. Její práce či myšlenkové pochody můžete najít nejen na Twitteru, ale i na Facebooku nebo Instagramu.

Geralt (Maul Cosplay)

V žebříčku samozřejmě nesmí chybět ani ten nejznámější cosplayer - "Maul." Ten se sice nezúčastnil žádné zaklínačské soutěže, jeho práce si CD Projekt všiml sám od sebe a nyní s ním objíždí téměř každou akci. Stejně jako Mellu je nyní v Číně, kde se snaží zdejší "holomkům" představit nejnovější karetní titul Gwent.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Výběr nejlepších cosplayů ze Zaklínače

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.