Ponese nový Batman podtitul Insurgency? Vypadá to tak

Poslední Batman vyšel před dvěma roky a od té doby vývojáři mlčí. Je nejvyšší čas oznámit další díl?

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: www.batmanarkhamknight.com

Poslední díl Batmana vyšel už před dvěma roky a od té doby Rocsteady mlčí. Fanoušci proto doufali, že se objeví na E3 a představí další pokračování. To se nestalo, na jeho oficiální oznámení si tak budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

I přesto na internetu můžeme najít různé spekulace a domněnky, které poukazují na jeho možnou podobu či zasazení. Jedna z nich pochází přímo od vydavatele Warner Bros, který možná omylem vyzradil podtitul plánovaného dílu.

Měl by se jmenovat Insurgency a prý nepůjde o plnohodnotné pokračování. Hra by měla být zasazena mezi Asylum a Origins. Proč? Arkham Knight nabídl ne úplně povedeně vysvětlený konec, což by mohl Insurgency napravit.

img-responsive

Batman: Arkham Knight | foto: www.batmanarkhamknight.com

Je čas to napravit

Další díl se hlavně musí poučit z chyb svých předchůdců. Začít tedy musí u optimalizace a chyb, které doslova pohřbily PC verzi. To je ale samozřejmost, zaměřme se tedy raději na jiné prvky. Jednou z nich je Batmobil, s nímž si musí tvůrci ještě pohrát a dát hráčům větší volnost při jeho používání, stejně tak jako při samotných misích.

Tam by zase mohl brát inspiraci z povedeného Dishonored, který na tomto pilíři staví. Rocksteady by také měli zapracovat na kvalitě bossfightů. Ty byly v Arkham Knight neslané nemastné, přitom by je stačilo okořenit několika originálními hratelnostními prvky, unikátním přístupem a hned by to bylo mnohem lepší.

Vše, co jsme tu dnes napsali, je ale jen v rovině spekulací. Warner Bros zatím další díl nepotvrdili a vypadá to, že se v nejbližší době ani k ničemu podobnému nechystají. Teď se jejich zraky upírají na Middle-Earth: Shadow of War.

img-responsive

Batman: Arkham Knight | foto: www.batmanarkhamknight.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ponese nový Batman podtitul Insurgency? Vypadá to tak

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Streamování klasické konzole nenahradí. Tedy alespoň ne v následujících…

18.08.2019 17:33 Co si pro nás chystá Sony s novým PlayStationem, je stále ve hvězdách, nový Xbox ale pomalu dostává…

Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

16.08.2019 19:00 Metro Exodus už je venku více než půl roku, bylo tedy jasné, že dříve nebo později se první…

Související:

Nejčtenější články

  1. Metro 4 je ve vývoji. Scénář píše opět Dmitry Glukhovsky

  2. Mrazivý horor ve 4K: Podívejte se na nový trailer k Blair Witch

  3. THQ Nordic se dál rozrůstá. Skupuje tvůrce Darksiders III Gunfire Games

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.