Ponese nový Batman podtitul Insurgency? Vypadá to tak

Poslední Batman vyšel před dvěma roky a od té doby vývojáři mlčí. Je nejvyšší čas oznámit další díl?

Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight FOTO: www.batmanarkhamknight.com

Poslední díl Batmana vyšel už před dvěma roky a od té doby Rocsteady mlčí. Fanoušci proto doufali, že se objeví na E3 a představí další pokračování. To se nestalo, na jeho oficiální oznámení si tak budeme muset ještě nějakou dobu počkat.

I přesto na internetu můžeme najít různé spekulace a domněnky, které poukazují na jeho možnou podobu či zasazení. Jedna z nich pochází přímo od vydavatele Warner Bros, který možná omylem vyzradil podtitul plánovaného dílu.

Měl by se jmenovat Insurgency a prý nepůjde o plnohodnotné pokračování. Hra by měla být zasazena mezi Asylum a Origins. Proč? Arkham Knight nabídl ne úplně povedeně vysvětlený konec, což by mohl Insurgency napravit.

img-responsive

Batman: Arkham Knight | foto: www.batmanarkhamknight.com

Je čas to napravit

Další díl se hlavně musí poučit z chyb svých předchůdců. Začít tedy musí u optimalizace a chyb, které doslova pohřbily PC verzi. To je ale samozřejmost, zaměřme se tedy raději na jiné prvky. Jednou z nich je Batmobil, s nímž si musí tvůrci ještě pohrát a dát hráčům větší volnost při jeho používání, stejně tak jako při samotných misích.

Tam by zase mohl brát inspiraci z povedeného Dishonored, který na tomto pilíři staví. Rocksteady by také měli zapracovat na kvalitě bossfightů. Ty byly v Arkham Knight neslané nemastné, přitom by je stačilo okořenit několika originálními hratelnostními prvky, unikátním přístupem a hned by to bylo mnohem lepší.

Vše, co jsme tu dnes napsali, je ale jen v rovině spekulací. Warner Bros zatím další díl nepotvrdili a vypadá to, že se v nejbližší době ani k ničemu podobnému nechystají. Teď se jejich zraky upírají na Middle-Earth: Shadow of War.

img-responsive

Batman: Arkham Knight | foto: www.batmanarkhamknight.com

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Ponese nový Batman podtitul Insurgency? Vypadá to tak

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.