Videa

Jak by vypadal Rocket League v 90. letech? (1:32) | video: YouTube

Jak by vypadal Rocket League, kdyby vyšel v roce 1998?

27.07.2017 000 11:21 – Články

0 komentářů
-jvo / GAMIFIQUE.cz

Hodnotilo čtenářů: 0

/5 hvězdiček

Moje hodnocení

Pro hodnocení se přihlaste

Sdílejte článek

Zajímalo vás, jak by vypadal Rocket League, kdyby vyšel téměř před dvaceti lety? Tady máte odpověď.

Rocket League je jedna z nejpopulárnějších her současnosti. A není se čemu divit. V době, kdy se každý žene za realismem, přišla s neotřelým nápadem - postavila proti sobě několik autíček a do ringu vhodila míč. Ale co kdyby někdo s tímto nápadem přišel mnohem dřív? 

Nad tím se zamyslel kanál 98DEMAKE, který v 1,5 minutovém videu ukázal veřejnosti svou představu, jaké by tehdejší hardware dokázal "vykouzlit divy." A můžeme děkovat všem bohům, že Psyonix se svým hitem prorazil až o několik let později. Míč je hranatý, zvuky zvláštní a fyzika také není tolik propracovaná.

Pokud vás video zaujalo, můžete se podívat i na další práce tohoto talentovaného youtubera. Ve starších výtvorech ukazoval například The Last of UsAssassin's Creed nebo GTA V. Rozhodně doporučujeme zhlédnout!

Vstoupit do diskuze (0 komentářů)

DISKUZE: Jak by vypadal Rocket League, kdyby vyšel v roce 1998?

Vstupte do diskuze
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.