K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Pět nejdivnějších modů do The Elder Scrolls: Skyrim

Skyrim je hotový ráj pro moddery. Někteří se jej snaží vylepšit a přidat zajímavé funkce, jiní zase úplně boří původní koncept. Tady je výběr pěti nejdivnějších modů.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: www.technobuffalo.com

Animace prdů (Animated Fart Shroud)

Jeden modder se rozhodl, že přepracuje animace pokřiků. Místo legendárního Fus Ro Dah tak po instalaci uslyšíte zvuk prdu a vaši postavu, kterak si kleká a míří na nepřátele. Pro někoho, kdo ve Skyrimu utopil stovky hodin může jít o zajímavé zpestření hratelnosti, ale ti co jej hrají pro jeho atmosféru se mu raději vyhnou.

Místo vlkodlaka židlí (Werechair)

Vlkodlaky jsme viděli v Zaklínači, Stmívání a spoustu dalších filmech nebo hrách. A ruku na srdce - koho zajímají, když můžeme hrát za trůn? Modder s přezdívkou DigitalLion využil animace, kdy se hráč mění z člověka na vlkodlaka a profláklou stvůru nahradil za poněkud originálnější příšeru. Uživatelskou modifikace můžete stahovat pod tímto odkazem.

Draci wrestleři (Macho Dragons)

Draci jsou velice důležitou součástí pátého TES a jako takoví se stali velice častým terčem modderů. Jedním z nejznámějších (a zároveň nejdivnějších) je mod zvaný Macho Dragons, který všechny potvory z legend přemění na zvláštní ještěry s hlavou bývalého známého wrestlera Randy Savage. Ten navíc mění zvuky při chrlení ohně, kterému vždy předchází některá z jeho pamětihodných hlášek.

Mašinka Tomáš ve Skyrimu (Legend of Trainwiz)

Chcete úplně zruinovat povedenou atmosféru Skyrimu? Tak potom k výše uvedeným módům přidejte i Legend of Trainwiz. Co změní? Ve hře se začne objevovat mašinka Tomáš, bude padat z nebe, útočit nebo vybuchovat. A neříkejte, že byste si nechtěli vyzkoušet, jaké to je bojovat proti vlaku z pohádky pro děti!

Invaze sýrů (Sheogorath Shout - Call of Madness)

Tento mód vylepšuje jeden z řevů tak, že místo bouře začnou z nebe padat sýry. Abyste jej mohli používat, musíte odemknout jeho třetí stupeň a poté můžete z nebe vesele povolávat kolečka sýrů, které dokážou nepřítele nepěkně poranit.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejdivnějších modů do The Elder Scrolls: Skyrim

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

TOP5 battle royale her, které jsou úplně zdarma

17.06.2018 20:20 Žádný Fortnite ani PUBG. V tomto článku naleznete další alternativy, které možná vůbec neznáte.

Xbox One a exluzivity: Přinesou je nová studia?

17.06.2018 14:09 Na E3 nám Microsoft neukázal jen hry, ale i portfolio nových studií. Pomůže to Xbox nakopnout?

Související:

Nejčtenější články

  1. Ubisoft zlevňuje a rozdává hru zdarma

  2. Nový DOOM bude plný obsahu. Čeká nás dvakrát více nepřátel!

  3. Cyberpunk 2077 bude mix toho nejlepšího od CD Projektu

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.