Pět nejdivnějších modů do The Elder Scrolls: Skyrim

Skyrim je hotový ráj pro moddery. Někteří se jej snaží vylepšit a přidat zajímavé funkce, jiní zase úplně boří původní koncept. Tady je výběr pěti nejdivnějších modů.

The Elder Scrolls V: Skyrim

The Elder Scrolls V: Skyrim FOTO: www.technobuffalo.com

Animace prdů (Animated Fart Shroud)

Jeden modder se rozhodl, že přepracuje animace pokřiků. Místo legendárního Fus Ro Dah tak po instalaci uslyšíte zvuk prdu a vaši postavu, kterak si kleká a míří na nepřátele. Pro někoho, kdo ve Skyrimu utopil stovky hodin může jít o zajímavé zpestření hratelnosti, ale ti co jej hrají pro jeho atmosféru se mu raději vyhnou.

Místo vlkodlaka židlí (Werechair)

Vlkodlaky jsme viděli v Zaklínači, Stmívání a spoustu dalších filmech nebo hrách. A ruku na srdce - koho zajímají, když můžeme hrát za trůn? Modder s přezdívkou DigitalLion využil animace, kdy se hráč mění z člověka na vlkodlaka a profláklou stvůru nahradil za poněkud originálnější příšeru. Uživatelskou modifikace můžete stahovat pod tímto odkazem.

Draci wrestleři (Macho Dragons)

Draci jsou velice důležitou součástí pátého TES a jako takoví se stali velice častým terčem modderů. Jedním z nejznámějších (a zároveň nejdivnějších) je mod zvaný Macho Dragons, který všechny potvory z legend přemění na zvláštní ještěry s hlavou bývalého známého wrestlera Randy Savage. Ten navíc mění zvuky při chrlení ohně, kterému vždy předchází některá z jeho pamětihodných hlášek.

Mašinka Tomáš ve Skyrimu (Legend of Trainwiz)

Chcete úplně zruinovat povedenou atmosféru Skyrimu? Tak potom k výše uvedeným módům přidejte i Legend of Trainwiz. Co změní? Ve hře se začne objevovat mašinka Tomáš, bude padat z nebe, útočit nebo vybuchovat. A neříkejte, že byste si nechtěli vyzkoušet, jaké to je bojovat proti vlaku z pohádky pro děti!

Invaze sýrů (Sheogorath Shout - Call of Madness)

Tento mód vylepšuje jeden z řevů tak, že místo bouře začnou z nebe padat sýry. Abyste jej mohli používat, musíte odemknout jeho třetí stupeň a poté můžete z nebe vesele povolávat kolečka sýrů, které dokážou nepřítele nepěkně poranit.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejdivnějších modů do The Elder Scrolls: Skyrim

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.