Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Nahota se stává běžnou náplní videoher. Zde je výběr těch, které vám umožní ovládat nahého hlavního hrdinu (hrdinku).

Heavy Rain

Heavy Rain FOTO: IGN

Heavy Rain

Nahá scéna z Heavy Rain se objevila v jednom z našich předchozích žebříčků a nemůže chybět ani v tom dnešním. Ve hře se totiž objevily dvě scény, kde se žurnalistka Madison Paige a jeden z hlavních protagonistů Ethan Mars sprchují a vy je při těchto činnostech můžete ovládat pomocí krátkých quick-time sekvencí.

Beyond: Two Souls

A další scéna ve sprše. Tentokrát ji ale tvůrci vytvořili tak, abyste neviděli na nejdůležitější části hlavní protagonistky. I přesto vás hra nechá krátkou chvíli ovládat obnaženou Jodie Holmes, i když jde jen o sebrání ručníku. Ve spodním prádle s ní ale můžete strávit tolik času, kolik budete chtít.

Rust

Rust je především survival hra, kde si můžete postavit obydlí a bojovat s ostatními skupinkami o dominanci na serveru. Každý při prvním spuštění dostane náhodně vytvořenou postavu, v jehož kůži se objeví nahý a bezbranný na vybraném serveru. A tvůrci ani nebyli sto rozmazat vaše přirození, takže vás všichni můžou vidět v plné kráse.

Saints Row

Tato série byla bláznivá od samého začátku. Už ve druhém díle vám v jednom z úkolů umožnila vysvléknout svou postavu do naha a běhat po městě, čímž jste měli pobouřit zdejší obyvatele. Podobné bláznivinky můžete zopakovat i v posledních dvou pokračováních, počítejte ale s cenzurou. Pokud vám vadí, můžete ji snadno odstranit za moci uživatelských modifikací.

Custer's Revenge

Nyní se vrátíme do osmdesátých let minulého století, kdy na Atari 2600 vyšla "pecka" Custer's Revenge. V ní jsme se mohli vžít do role mrtvého George Armstronga Custera, jenž si chce vybít vztek na indiánech, kteří ho zabili v bitvě u Little Big Hornu. Pokud si myslíte, že vezme pistoli a začne je nemilosrdně střílet, tak jste se zmýlili. V tomto "klenotu" máte za úkol přejít přes řadu nástrah a na konci znásilnit indiánku.

Bonus: Uživatelské modifikace

Drtivá většina titulů neumožňuje hraní za nahého hlavního hrdinu. Některé z nich (zejména ženského pohlaví) ale hráčům nedají spát a vytvoří úpravu, která postavu úplně odhalí. V uživatelských modifikacích jsou číslem jedna hry od Bethesdy, nebrání se jim ani Saints Row, Mass Effect, Tomb Raider, Batman a překvapivě ani Borderlands.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.