K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Nahota se stává běžnou náplní videoher. Zde je výběr těch, které vám umožní ovládat nahého hlavního hrdinu (hrdinku).

Heavy Rain

Heavy Rain FOTO: IGN

Heavy Rain

Nahá scéna z Heavy Rain se objevila v jednom z našich předchozích žebříčků a nemůže chybět ani v tom dnešním. Ve hře se totiž objevily dvě scény, kde se žurnalistka Madison Paige a jeden z hlavních protagonistů Ethan Mars sprchují a vy je při těchto činnostech můžete ovládat pomocí krátkých quick-time sekvencí.

Beyond: Two Souls

A další scéna ve sprše. Tentokrát ji ale tvůrci vytvořili tak, abyste neviděli na nejdůležitější části hlavní protagonistky. I přesto vás hra nechá krátkou chvíli ovládat obnaženou Jodie Holmes, i když jde jen o sebrání ručníku. Ve spodním prádle s ní ale můžete strávit tolik času, kolik budete chtít.

Rust

Rust je především survival hra, kde si můžete postavit obydlí a bojovat s ostatními skupinkami o dominanci na serveru. Každý při prvním spuštění dostane náhodně vytvořenou postavu, v jehož kůži se objeví nahý a bezbranný na vybraném serveru. A tvůrci ani nebyli sto rozmazat vaše přirození, takže vás všichni můžou vidět v plné kráse.

Saints Row

Tato série byla bláznivá od samého začátku. Už ve druhém díle vám v jednom z úkolů umožnila vysvléknout svou postavu do naha a běhat po městě, čímž jste měli pobouřit zdejší obyvatele. Podobné bláznivinky můžete zopakovat i v posledních dvou pokračováních, počítejte ale s cenzurou. Pokud vám vadí, můžete ji snadno odstranit za moci uživatelských modifikací.

Custer's Revenge

Nyní se vrátíme do osmdesátých let minulého století, kdy na Atari 2600 vyšla "pecka" Custer's Revenge. V ní jsme se mohli vžít do role mrtvého George Armstronga Custera, jenž si chce vybít vztek na indiánech, kteří ho zabili v bitvě u Little Big Hornu. Pokud si myslíte, že vezme pistoli a začne je nemilosrdně střílet, tak jste se zmýlili. V tomto "klenotu" máte za úkol přejít přes řadu nástrah a na konci znásilnit indiánku.

Bonus: Uživatelské modifikace

Drtivá většina titulů neumožňuje hraní za nahého hlavního hrdinu. Některé z nich (zejména ženského pohlaví) ale hráčům nedají spát a vytvoří úpravu, která postavu úplně odhalí. V uživatelských modifikacích jsou číslem jedna hry od Bethesdy, nebrání se jim ani Saints Row, Mass Effect, Tomb Raider, Batman a překvapivě ani Borderlands.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nahota ve hrách? Výběr titulů, v nichž můžete ovládat nahou hlavní hrdinku

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

16.07.2018 19:46 Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Související:

Nejčtenější články

  1. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  2. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  3. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.