K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Nic pro slušňáky: Výběr nejsprostějších her s českým dabingem

Sprostá slova patří do každodenního života některých jedinců a nevyhýbají se jim ani hry. Ve kterých titulech s českým dabingem jich najdeme nejvíce?

Mafia II

Mafia II FOTO: www.gameinonline.com

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafiáni jsou elegáni, muži, kteří chodí vždy a za každých okolností dobře oblečení, jsou galantní a neúprosní ke svým nepřátelům. Jenže každá mince má dvě strany a tu druhou se perfektně podařilo zachytit českému studiu Illusion Softworks. Ve hře se tak můžete těšit nejen na spoustu akce, trochu té "taliánské" romantiky, ale i spoustu sprostých slov.

Mafia 2

Druhé pokračování legendární série Mafia rozhodně nezklamalo. Přineslo úžasný filmový příběh a skvělý dabing, který podtrhoval atmosféru mafiánského podsvětí. Perfektně napsané postavy sypaly hlášky jako z rukávu. Nejvíce pak vynikal Joe Barbaro, jenž střílel jedno moudro za druhým a stejně jako ostatní se nebál sáhnout i po peprnějších slovech. Výběr těch nejlepších najdete v tomto videu.

Série Vietcong

Další unikátní série vznikla pod taktovkou českého monopolu Illusion Softworks. Děj Vietcongu se odehrával během prvních let Vietnamské války a dal hráči okusit v té době poměrně neokoukané prostředí. Jako většina česky dabovaných her nezapomněla přidat ani notnou dávku vtipu a vzhledem ke svému zasazení i vojenskou hantýrku. Tituly se tak nejen skvěle hrály, ale díky perfektnímu dabingu i skvěle poslouchaly.

Zaklínač

V roce 2007 vyšel první díl nejslavnějšího polského RPG. Pro spoustu tuzemských fanoušků nebyl lákadlem jen neotřelý svět Andrzeje Sapkowského (jenž byl a je v Česku velice uznávaným fantasy autorem), ale i zajímavý český dabing. Geralt sice mluvil trošku jako robot, zpracování ale bylo skvělé a dobře napsaný příběh se spoustou hlášek dokázal vyniknout ještě více. Že, Talare!

Zapomněli jsme ně někoho?Máte nějakou oblíbenou? Vyjádřete se v komentářích!

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nic pro slušňáky: Výběr nejsprostějších her s českým dabingem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Modifikace pro Fallout 4 přidává kybernetické implantáty

25.06.2018 15:51 Chcete si průchod hrou něčím ozvláštnit? Sáhněte po této modifikaci!

Forza Horizon 4 byla přes víkend dostupná ke stažení

25.06.2018 14:20 Už čtyři měsíce před vydáním se několik lidí dostalo k souborům Forzy Horizon 4.

Související:

Nejčtenější články

  1. CS:GO čeká velká změna

  2. Chcete si vydělat hraním? Máme pro vás skvělou práci!

  3. Rozjedete Cyberpunk 2077? HW specifikace už jsou venku

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.