Nic pro slušňáky: Výběr nejsprostějších her s českým dabingem

Sprostá slova patří do každodenního života některých jedinců a nevyhýbají se jim ani hry. Ve kterých titulech s českým dabingem jich najdeme nejvíce?

Mafia II

Mafia II FOTO: www.gameinonline.com

Mafia: The City of Lost Heaven

Mafiáni jsou elegáni, muži, kteří chodí vždy a za každých okolností dobře oblečení, jsou galantní a neúprosní ke svým nepřátelům. Jenže každá mince má dvě strany a tu druhou se perfektně podařilo zachytit českému studiu Illusion Softworks. Ve hře se tak můžete těšit nejen na spoustu akce, trochu té "taliánské" romantiky, ale i spoustu sprostých slov.

Mafia 2

Druhé pokračování legendární série Mafia rozhodně nezklamalo. Přineslo úžasný filmový příběh a skvělý dabing, který podtrhoval atmosféru mafiánského podsvětí. Perfektně napsané postavy sypaly hlášky jako z rukávu. Nejvíce pak vynikal Joe Barbaro, jenž střílel jedno moudro za druhým a stejně jako ostatní se nebál sáhnout i po peprnějších slovech. Výběr těch nejlepších najdete v tomto videu.

Série Vietcong

Další unikátní série vznikla pod taktovkou českého monopolu Illusion Softworks. Děj Vietcongu se odehrával během prvních let Vietnamské války a dal hráči okusit v té době poměrně neokoukané prostředí. Jako většina česky dabovaných her nezapomněla přidat ani notnou dávku vtipu a vzhledem ke svému zasazení i vojenskou hantýrku. Tituly se tak nejen skvěle hrály, ale díky perfektnímu dabingu i skvěle poslouchaly.

Zaklínač

V roce 2007 vyšel první díl nejslavnějšího polského RPG. Pro spoustu tuzemských fanoušků nebyl lákadlem jen neotřelý svět Andrzeje Sapkowského (jenž byl a je v Česku velice uznávaným fantasy autorem), ale i zajímavý český dabing. Geralt sice mluvil trošku jako robot, zpracování ale bylo skvělé a dobře napsaný příběh se spoustou hlášek dokázal vyniknout ještě více. Že, Talare!

Zapomněli jsme ně někoho?Máte nějakou oblíbenou? Vyjádřete se v komentářích!

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Nic pro slušňáky: Výběr nejsprostějších her s českým dabingem

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.