Hry a poprsí? Výběr nejprsatějších videoherních hrdinek

Které hrdinky jsou nejprsatější? Dostala se mezi ně i populární Lara Croft? Čtěte v článku.

Soul Calibur

Soul Calibur FOTO: Krow's Graveyard - YouTube

Čarodějka - Dragon's Crown

Dragon's Crown je 2D akční RPG z roku 2013, které přineslo hned několik hratelných postav. Mohli jsme hrát za trpaslíka, amazonku, elfa, bojovníka, čaroděje nebo jeho ženskou verzi. Čarodějka krom skvělého kouzelnického umění a vaření nabídla i jiné přednosti. Pořádně velké a velice dobře animované přednosti... 

Ivy - Soul Calibur

Ivy je jedním ze sex symbolů herního průmyslu. Dopomáhá k tomu nejen její sporé oblečení ve všech Soul Calibur hrách, ale také proporce. Díky nim se stala jednou z nejoblíbenějších hrdinek vůbec, což dokazuje i podrobnost informací na Wikipedii.

 

Morrigan - Darkstalkers

Bojové hry v Japonsku opravdu baví. Mezi svatou dvojici (Street Fighter a Tekken) se v jednu dobu snažil vetřít titul s temnou upírskou atmosférou - Darkstalkers. A nevedl si vůbec špatně. Zaujal svou skvělou hratelnosti, zajímavým zpracováním i designem postav. Mezi ty nejvýraznější se zařadila anti-hrdinka Morrigan. Podívejte se a sami zjistíte proč.

Laura - Street Fighter

Hyperaktivní brazilská bojovnice Laura ze Steet Fighteru se stala velice oblíbenou postavou celé hry. Vývojářům se podařilo správně vymodelovat její proporce a obohatit ji o umění jiu-jitsu, kterým drtí své nepřátele. Její podrobnou biografii najdete pod tímto odkazem.

 

Lara Croft - Tomb Raider

Co by to bylo za žebříček nejprsatějších videoherních hrdinek, kdyby mezi nimi chyběla ta největší legenda - Lara Croft. Jak jsme psali v jednom z dřívějších článků, z populární vykradačky hrobů se vůbec nemusela stát sex bomba, nebýt jedno špatného pohybu myší. Historie se ale na takové věci neptá...

 

Bonus: Dead or Alive

Bojovky jsou nejlepším žánrem pro prsaté protagonistky. Série Dead or Alive toto tvrzení posunula ještě dál. Tady totiž nikoho jiného, než prsaté ženy nenajdete! Jasně, je tu několik mužských protagonistů, ale komu to vadí?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Hry a poprsí? Výběr nejprsatějších videoherních hrdinek

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.