Z hráče boháčem aneb pět nejdražších in-game předmětů, které kdy byly prodány

Hraní her se může opravdu vyplatit. Vlastníci předmětů zmíněných v tomto žebříčku, o tom vědí své.

Counter Strike: Global Offensive

Counter Strike: Global Offensive FOTO: YouTube

Karambit Crimson Web

Jedna z nejpopulárnějších her současnosti - Counter Strike: Global Offensive, není známá jen pro svou hratelnost a rozmanitou komunitu, ale také pro široké množství předmětů, které můžete prodat na Steam marketu. Mezi ty nejdražší se řadí legendární skin Dragon Lore, jehož nejlepší variantu (lehce opotřebený), koupíte za více než 1,5 tisíce euro (zhruba 39 tisíc korun). Nejdráž prodaný předmět ale posunul laťku ještě o něco výš.

Byl jím lehce opotřebený Karambit Crimson Web, jehož cena se vyšplhala na neuvěřitelné dva tisíce dolarů (46 tisíc korun). Dnes jej na Steam marketu naleznete za "pouhých" 16,5 tisíce korun, tedy nějakých 638 euro. Nejlevnější variantu můžete mít už 172 €, ale připravte se na ohyzdné škrábance.

Blue Party Hat

Runescape vyšlo už v roce 2001, ale stále si drží věrnou a početnou komunitu hráčů. A ti, kteří jej hráli už od začátku, si mohli lidově řečeno "namastit kapsu." Cena jednoho předmětu z vánoční akce se totiž vyšplhala na neuvěřitelných 4,5 tisíce dolarů. Komu tehdy padla, mohla mu vydělat na slušnou ojetinu nebo příspěvek do rozpočtu.

Echoing Fury Mace

Tento předmět do třetího Diabla byl velice vzácný a jediný ve hře. Šťastlivec, kterému se jej podařilo získat, ale jeho cenu srazil velice nízko a přes několik účtů se dostal až k hráči, jenž si uvědomil, jaký se mu do rukou dostal klenot. Tento předmět tak nabídl za 14 tisíc dolarů, což je v přepočtu na herní měnu zhruba čtyři miliony zlaťáků.

"Meč"

V Číně si získal Age of Wulin obrovskou oblibu, vývojáři se tedy rozhodli, že před samotným vydáním umožní hráčům získat jedinečné in-game předměty. Jeden z předmětů se vydražil za neuvěřitelných 16 tisíc dolarů (368 tisíc korun).

Ethereal Flames Pink War Dog

Mít štěně v reálném životě je docela drahá záležitost, ale Dota tento pojem posunula o úroveň výš. Pokud jste si jej chtěli zakoupit, museli jste vypláznout neuvěřitelných 36 tisíc dolarů, což je v přepočtu na naši měnu víc než 828 tisíc korun. Podobnou bláznivinu už ale ve hře neseženete, neboť nejdražší předmět stojí zhruba 1600 euro.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Z hráče boháčem aneb pět nejdražších in-game předmětů, které kdy byly prodány

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.