Kdo bude další? Témata, kterým by mohl Telltale věnovat příští hru

Hry od Telltalu patří už řádu let mezi nejlepší virtuální zážitky, ke svému zpracování se tak hlásí hned několik zajímavých seriálů nebo videoherních značek. Kam by mohli vývojáři zabrousit tentokrát?

Wolf Among Us

Wolf Among Us FOTO: Google Play

Sherlock

Jasně, spoustu her s touto tématikou už dávno vzniklo, ale ty se věnovaly Sherlockovi z 19. století. Už pěknou řádku let ale v televizích běží oblíbený britský seriál, který je zasazený do dnešní doby. Představte si duo Benedict Cumberbatch a Mark Gatiss na našich monitorech v podobě point-and-click andventury. Nezní to skvěle?

 

Archer

Seriál Archer by perfektně seděl do konceptu, který za poslední léta Telltale dokázal vytvořit. Archer totiž není o zběsilé a frenetické akci, ale o propracovaných dialozích, vtípcích, vztazích mezi jednotlivými postavami a sem tam i nějaké té bojové scéně, jenž by pomohla herní příběh dokonale vygradovat. Samotný seriálový počin je navíc kreslený, takže by si nikdo ani nevšiml problémů s jejich nedostačujícím enginem.

 

Star Trek: Nová generace

Star Trek je především o interakci mezi jednotlivými postavami a také skvělém zasazení, které nejednoho nerda chytilo za srdíčko. Stejně jako většina značek v tomto žebříčku nestaví ani tak na akci, což by opět tvůrcům ušetřilo práci.

A proč jsme vybrali zrovna Novou generaci a ne původní seriál? Telltale by měl kvůli pokročilému věku tehdejších herců problémy s dabérským obsazením, což by v případě našeho výběru překážka nebyla. A možná by i ušetřili...

 

Gothic

Jasně, jsme snílci. Zpracování nejslavnější série od Piranha bytes nejspíše ani není na čekací listině, ale podobný titul si rozhodně dokážeme představit. První díl, kde vás zavřeli do zločinecké kolonie, byl hodně o budování vztahů a pokud by Telltale dokázal odbourat množství soubojů a nahradit je něčím zábavnějším, rozhodně bychom neváhali. Po adventuře se srdcervoucím příběhem z tohoto světa bychom s chutí sáhli!

Mass Effect

Série od Bioware se nám dostala i do včerejšího žebříčku a musíme ji zařadit i do toho dnešního. Proč? Moc lepších kandidátů z herního světa bychom asi nenašli. Hra sice staví na bojových prvcích, ale také tu najdeme spoustu interakce mezi jednotlivými rasami a také romanci. Pokud by Telltale dokázal tyto dva prvky správně skloubit a obohatit je o nový zajímavý příběh, fanoušci série by byli u vytržení.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Kdo bude další? Témata, kterým by mohl Telltale věnovat příští hru

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.