K poskytování služeb, cílení reklam a analýze návštěvnosti využíváme soubory cookie. Používáním webu s tímto vyjadřujete souhlas. Další informace

Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Sběratelství je vášeň, která se nevyhýbá ani hernímu průmyslu. Tento fanoušek ji vzal opravdu vážně, v jeho sbírce tak nalezneme několik opravdových klenotů...

Xbox One

Xbox One FOTO: EDDS-Xbox - Youtube kanál

Xbox One ušel od svého oznámení dlouhou cestu. Nejprve kvůli své vysoké ceně sklidil vlnu posměchu, postupně se prodral až k 27 milionům prodaným kusům, načež začal prohánět PS4 svou podporou zpětné kompatibility a cross-platform hraním. A i když se stále neprodává tak dobře jako jeho úhlavní konkurent, musíme uznat jednu věc - Microsoftu se zatím opravdu povedly limitované edice jejich konzolí.

Toho si všiml i Youtuber s přezdívkou EDDS-Xbox, který má doma sbírku všech dosud vydaných ovladačů. Během těch roků se mu tak nakupily takové klenoty jako je např. Day-one edice, kterou byste dnes hledali už jen těžko, nebo ještě vzácnější verze pro samotné vývojáře, jež se podíleli na její tvorbě.

Kromě pro smrtelníky nesehnatelných ovladačů můžeme v jeho sbírce vidět i úplně první limitovanou edici hry. Je jí samozřejmě precizně zpracovaný gamepad se znaky Titanfallu. Svoje místo si ale našly i motivy Call of Duty: Adwanced Warfare, Gears of War nebo Halo 5.

Ač mezi ně sběratel nepočítá duplikáty dodávané v balení, jeho sbírka čítá více než třicet ovladačů. S rozšiřujícím se počtem Xboxových titulů a rostoucím věkem výrobku se dá očekávat, že jeho sbírka ještě více poroste.

Bude tedy zajímavé sledovat, kolik výrobků zůstane v jeho kolekci, až Microsoft oficiálně ukončí výrobu Xbox One. Ta doba je ale ještě ve hvězdách.

Google+ Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

1. kolo Velké letní soutěže: Vyhraj jednu z pěti zajímavých her na Steam!

16.07.2018 19:46 Chcete se zapojit do soutěže o pět skvělých her? Tak rozklikněte tento článek a dozvíte se víc!

Vyhrajte s Gamifique.cz plno zajímavých her na Steam!

15.07.2018 16:14 Připravili jsme si pro vás slibovanou sérii soutěží. Více informací v článku.

Související:

Nejčtenější články

  1. "České Dark Souls" LostHero uspělo na Startovači

  2. Další Zaklínač na obzoru? Šéf CD Projektu to naznačil

  3. „Nechcete další edice Skyrimu? Nekupujte si je," vzkázal Todd Howard

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.