Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Sběratelství je vášeň, která se nevyhýbá ani hernímu průmyslu. Tento fanoušek ji vzal opravdu vážně, v jeho sbírce tak nalezneme několik opravdových klenotů...

Xbox One

Xbox One FOTO: EDDS-Xbox - Youtube kanál

Xbox One ušel od svého oznámení dlouhou cestu. Nejprve kvůli své vysoké ceně sklidil vlnu posměchu, postupně se prodral až k 27 milionům prodaným kusům, načež začal prohánět PS4 svou podporou zpětné kompatibility a cross-platform hraním. A i když se stále neprodává tak dobře jako jeho úhlavní konkurent, musíme uznat jednu věc - Microsoftu se zatím opravdu povedly limitované edice jejich konzolí.

Toho si všiml i Youtuber s přezdívkou EDDS-Xbox, který má doma sbírku všech dosud vydaných ovladačů. Během těch roků se mu tak nakupily takové klenoty jako je např. Day-one edice, kterou byste dnes hledali už jen těžko, nebo ještě vzácnější verze pro samotné vývojáře, jež se podíleli na její tvorbě.

Kromě pro smrtelníky nesehnatelných ovladačů můžeme v jeho sbírce vidět i úplně první limitovanou edici hry. Je jí samozřejmě precizně zpracovaný gamepad se znaky Titanfallu. Svoje místo si ale našly i motivy Call of Duty: Adwanced Warfare, Gears of War nebo Halo 5.

Ač mezi ně sběratel nepočítá duplikáty dodávané v balení, jeho sbírka čítá více než třicet ovladačů. S rozšiřujícím se počtem Xboxových titulů a rostoucím věkem výrobku se dá očekávat, že jeho sbírka ještě více poroste.

Bude tedy zajímavé sledovat, kolik výrobků zůstane v jeho kolekci, až Microsoft oficiálně ukončí výrobu Xbox One. Ta doba je ale ještě ve hvězdách.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Fanoušek vlastní všechny dosud vydané ovladače k Xbox One

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.