SOUTĚŽ: Zahrajte si s námi o zbrusu nový počin Black the Fall

Chcete si zahrát nejnovější počin od rumunských Sand Sailor Studio? S námi máte exkluzivní možnost vyhrát Steam klíč k této netradiční hře.

Black the Fall

Black the Fall FOTO: www.blackthefall.com

Co je Black the Fall?

Black the Fall je plošinovka od rumunských Sand Sailor Studio. Její originální zpracování jí vysloužilo pozornost Square Enix, kteří jej zařadili do projektu Square Enix Collectibles. Více se můžete dozvědět v našem rozhovoru s Cristianem Diaconescu.

Co musím udělat?

Odpovědět na tři jednoduché otázky. Správné odpovědi posílejte na emailovou adresu redakce@gamifique.cz. Odpovědi budeme přijímat až do 16. července, kdy z nich vybereme jednoho výherce, který od nás obdrží Steam klíč na hru Black the Fall

Otázky jsou následující:

Které studio vytvořilo hru Black the Fall?

Proč vývojáři zvolili období komunismu?

Kolik bodů od nás hra obdržela v recenzi?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: SOUTĚŽ: Zahrajte si s námi o zbrusu nový počin Black the Fall

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.