Jak vydělávat na Steamu? Jde to jednoduše

Žádné externí programy ani finty, které by vám místo peněz vynesly permanentní ban. Toto jsou ověřené způsoby, jak vydělávat na Steamu.

Steam

Steam FOTO: www.vg247.com

Prodej "in-game" předmětů

Některé multiplayerové tituly jsou propojeny s vaším inventářem a za poctivé hraní vás sem tam odmění nějakým tím skinem. Ten má většinou velice malou hodnotu a nemusí pokaždé padnout, pokud ale štěstí maličko pomůžete, můžete získat zajímavý profit. Samozřejmě tu nemluvíme o žádných externích programech, máme na mysli plnění eventů, nebo (v případě CSGO) nákup operací. Pokud budete první den od vydání operace poctivě hrát, vrátí se vám investované finance i několikanásobně. Nové bedny a skiny na zbraně ještě nejsou tak rozšířené, jejich cena se tak může vyšplhat i k deseti a více eurům (cca. 260 korun).

Counter Strike: Global Offensive nabízí i další možnosti, jak si přivydělat. Během vybraných turnajů přichází Valve se speciálními akcemi, kdy vám během sledování může padnout suvenýr, jenž se dá prodat za "pěkný balík." Skvělé na tom je, že nemusíte zápasy opravdu sledovat, stačí si je zapnout a hodit do lišty. Můžete také investovat do samolepek, jejichž hodnota postupem času stoupá.

Prodej kartiček

Přivydělat si několik centů můžete i prodejem kartiček, které už má v dnešní době téměř každá nově vydaná hra. Během hraní vám může padnout tři až sedm karet (podle velikosti odznaku) a pokud budete mít opravdu štěstí, tak některé prodáte i za několik euro. Cena těch standardních se pohybuje v řádu několika centů, je tu však i odnož speciálních karet, jejichž "drop" je velice omezený, čemuž odpovídá i cena. 

Pokud se nechcete zbavovat svých karet, stále můžete na Steam marketu nabízet odměny z odznaků. Některá pozadí nebo emotikony mají stanovenou velice příjemnou cenu. Jejich prodejem tak můžete získat finance na část dalšího odznaku.

Tvorba skinů

Tato možnost sice vyžaduje notnou dávku grafického umu a představivosti, pokud ale věnujete čas experimentování v grafických programech a podaří se vám svůj výtvor dostat do hry, můžete si přijít na velké peníze. Jak na to?

Prvně musíte vytvořit grafický návrh, vyzkoušet ho a poté jej nahrát na Workshop. Pokud hráči odhlasují, že jej chtějí vidět ve hře, Valve ho zapracuje do některého z updatů nebo beden a vy se můžete těšit na tučnou odměnu v podobě provize z prodejů. Musíte se ale připravit na velkou konkurenci.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Jak vydělávat na Steamu? Jde to jednoduše

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.