Pět nejkurióznějších módů do GTA

Mód, který vám poškodí počítač, nebo projížďka na motorce v kůži krávy. Zde je výběr pěti nejkurióznějších modifikací do GTA.

GTA V (PC verze)

GTA V (PC verze) FOTO: Rockstar Games

Flappy Bird v GTA IV

Několik let zpátky naprosto ovládl internet a mobilní zařízení jednoduchý počin s názvem Flappy Bird. Šlo o hru, kde jste se snažili klikáním na obrazovku dostat ptáčka co nejdál to šlo a získat co nejvyšší možné skóre. Jenže grafika nebyla tak dobrá, jak by někteří kovaní hráči možná chtěli, na což zareagoval jeden nadšenec a přetvořil hříčku do 3D enginu. Posloužilo k tomu GTA IV.

V módu Flappy IV tak budete muset dávat pozor, abyste se nedotkli země, lidí, stromů a snažit se zahrát co nejlepší skóre. Komu by chyběl původní hrdina, tak nemusí zoufat. Tvůrce našel kompromis a na tělo Nico Bellice nasadil ptačí hlavu. Není tohle dostatečný důvod, proč přestat hrát GTA V a vrátit se ke klasice?

Hot Cofee

V San Andreas jste mohli balit holky, zvát je na rande a získávat si jejich náklonnost. Jenže to, proč si mnoho lidí hledá vztah, už jste dělat nemohli. Díky módu Hot Cofee se vám odemknou sexuální mihry a explicitní scény, které někdy vypadají docela vtipně. Může za to hlavně grafické zpracovaní, které ještě tou dobou nebylo na takové úrovni.

Zajímavé je, že Rockstar chtěl sexuální minihry do San Andreas zaimplementovat, jenže nakonec od svého záměru upustil. Kód už ale byl napsaný a vývojářům se ho nechtělo mazat, proto jej jen uzamkli. Tato modifikace tedy odemyká možnosti přímo od tvůrců.

Angry Planes

Vadili vám otravní asasíni v Assassin's Creed: Rogue? Tak to byl jen slabý odvar oproti tomu, co přináší modifikace Angry Planes od Onsbyho. V tomto módu na vás budou útočit letadla. Když vás uvidí, vybočí ze své plánované trasy a začnou pálit rakety. A že z toho může vzniknout pořádná změť, o tom se můžete přesvědčit v následujícím videu.

Angry Planes není zvláštní jen svým zasazením. V souboru se měl údajně skrývat také malware, důvěřivým fanouškům tedy mohl nepěkně zavařit.

Animal Mod

Tento mód vás nechá hrát za jakékoliv zvíře a dá vám absolutní volnost. Po vzoru Goat simulator tak budete moci bojovat s policií, krást motorky či auta, nebo se jen procházet po světě a obdivovat jeho krásy. To vše v kůži prasete, opice nebo krávy.

Alien Riot Invasion Mod

Dokážete si představit, jak by lidé reagovali, kdyby na Zemi přistáli mimozemšťané? Žili by jako do teď? Začaly by nepokoje? V tomto módu si to můžete vyzkoušet, ale nečekejte zázraky, změní se jen barva oblohy a všichni kolem vás začnou šílet (jedni střílí, druzí utíkají). Celé to pak působí akorát zmatečně.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Pět nejkurióznějších módů do GTA

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.