5 nejzvrácenějších her všech dob

Přinášíme vám žebříček pěti nejzvrácenějších titulů všech dob.

Killer is Dead

Killer is Dead FOTO: YoutTube

5. místo - Criminal Girls: Invite Only

Co by to bylo za žebříček zvrácených her, kdyby v něm chyběly ty původem z Japonska? V Criminal Girls: Invite Only hrajete za mužského protagonistu, jehož úkolem je potrestat sedm hříšnic uvězněných v pekle. Jednu po druhé je provést nebezpečnými poschodími, ne jejichž konci je čeká odměna v podobě odpuštění hříchů. 

Criminal Girls: Invite Only má být RPG, jenže vaše iluze se rozsypou už brzy po startu. Hra je plná nahoty a mladistvým nepřístupných scén. V některých regionech (Severní Amerika) byl titul dokonce zcenzurován.

4. místo - Killer is Dead

V úspěšném titulu z roku 2014 sice nahotu nenajdete, ale pro jednu z funkcí si své místo v tomto žebříčku rozhodně zaslouží. Během takzvaných "Gigolo misí" eskortujete dívky a pokud si vás některá z nich oblíbí, poskytne vám zajímavý bonus. Nasadíte si rentgenové brýle, spustí se minihra a pokud ji dovedete do úspěšného konce, můžete se podívat pod její oblečení. Na hru, kde proléváte hektolitry krve a sekáte končetiny, je to docela zvláštní funkce, nemyslíte?

3. místo - Akiba's Trip: Undead and Undressed

Proč se otravovat s rentgenovým viděním, když můžete hrát hru, kde všechny svlékáte ručně? Přesně takový je Akiba's Trip: Undead and Undressed, zvrácený titul, v němž má každý čin opodstatnění. Proč vlastně všechny obyvatele svlékáme? Ve slavné japonské čtvrti Akihabara se usídlili upíři a tím, že je zbavíte oblečení, vystavíte jejich kůži přímému slunečnímu svitu.

Může to znít neuvěřitelně, ale i Akiba's Trip nabízí několik unikátních herních prvků, zejména bojový systém, jenž vám umožní udělat zbraň z téměř čehokoliv. Skvěle vypadá i grafické ztvárnění a co je nejdůležitější, hráčům se titul líbí. Na Steamu tak z celkového počtu 1968 recenzí naleznete hned 1716 kladných hodnocení.

2. místo - Second Life

Nelíbí se vám váš stávající život? Sedněte k počítači a nainstalujte Second Life, který vám umožní začít úplně od znova a být kýmkoliv chcete. Snili jste o tom, že jednou budete huňatým vlkem? Oblečte se do správného kostýmu a brázděte město v kůži vlka! A co takhle striptérka? Tančit u tyče a nechat ostatní obdivovat vaše tělo? Tady se fantazii meze nekladou.

1. místo - Custer's Revenge

Generál George Armstrong Custer chtěl být hrdinou. Vzal svou Sedmou kavalerii a zaútočil na indiánskou vesnici u Little Big Hornu. Původní Američané ale bojovali s obrovským zápalem, nechtěli o svoje državy přijít, což na vlastní kůži pocítil i Custer, který v šarvátce padl. Jenže jeho duch se vrátil ve hře pro Atari s názvem Custer's Revenge.

Naštvaný na "kakaové spoluobčany" hledá způsob, jak potlačit svůj hněv a najde ho v znásilňování indiánských žen. Titul z osmdesátých let (pochopitelně) neoplývá nádhernou grafikou, svůj účel ale plní do puntíku.

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 5 nejzvrácenějších her všech dob

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.