5 herních rekordů, které můžete překonat

Chcete se zapsat do herní historie? Tak právě pro vás jsme připravili žebříček pěti rekordů, které můžete s trochou štěstí a píle uzmout pro sebe.

GTA IV

GTA IV FOTO: gtanet.com

Minecraft - Nejdelší uražená vzdálenost na praseti

Ptáte se, proč osedlávat prase, když můžete vzít koně a projet se na něm? Odpověď je prostá: V každém dřímá touha po slávě a překonáním letitého rekordu ji dozajista získáte.

Dosavadní nejlepší výsledek je 667,03 kilometrů, vzdálenost, kterou urazíte za 48 hodin nepřetržité jízdy. Počet uražených kilometrů se ale sčítá, což znamená, že nemusíte celou dobu tupě zírat do monitoru a držet jedno tlačítko. Rozdělte si ji, postupujte malými krůčky a kdo ví, třeba jednou bude vaše jméno nesmazatelně zapsáno v Guinessově knize rekordů.

Saints Row - Nejvíce ukradených aut během jedné minuty

Saints Row je GTA s příměsí humoru. Kde jinde můžete svého soupeře umlátit obřím dildem nebo ho zabít splašky ze septiku? Mezi herním obecenstvem si získala velkou popularitu a není tedy divu, že se dostala i na stránky nejpopulárnější knihy o světových rekordech.

Na straně 140 nalezneme jeden opravdu zajímavý - 11 ukradených aut za jednu minutu. Pokud si opravdu pospíšíte a dokážete nastolit ideální stav, kdy kolem vás bude dostatek automobilů, dokážete jej s přehledem překonat.

Tomb Raider - Nejvíce screenshotů na jedné stránce

Nejprve spousta mužů obdivovala dobře rostlou Angelinu Jolie v snímcích o Laře Croft, s příchodem lepších technologií dostala lépe vymodelovaná vykradačka hrobů prostor i na počítačích a konzolích. Největší poprask způsobil reboot Tomb Raidera z roku 2013, který posbíral hned několik ocenění a vysloužil si i místo v Guinessově knize rekordů.

Strana 167 - "nejvíce snímků obrazovky na jedné stránce." Kolik že jich je? Deset tisíc! Obdivuhodné číslo, ale nikoliv nepřekonatelné. Pokud věnujete několik hodin hledání screenshotů nebo focení vlastních, dostaví se i kýžený výsledek.

Chcete se na tuto stránku podívat? Klikněte ZDE.

GTA IV - Nejdelší čas s šesti hvězdičkami

Každý hráč zná sérii Grand Theft Auto. Někteří na ni strávili dětství, jiní ji propadli až déle a někdo ji nehrál vůbec, ale slyšel o ni. Ať tak či onak, tyto skvělé hry od Rockstaru si dozajista zaslouží svou pozici mezi nejlepšími hrami všech dob a překonání každého rekordu je tak velkou událostí. Jeden z nich, byť s trochou štěstí a trpělivosti, prolomí každý kovaný hráč.

Nejdelší čas s šesti hvězdičkami činí 16 minut a 16 sekund. To není vůbec špatné, že? Proč ale neposunout limit ještě dál? Stačí najít správné místečko, zablokovat policistům cestu, občas sestřelit nějakou tu helikoptéru, aby na ukazateli neustále blikalo šest hvězd, a vydržet co nejdéle!

Little Big Planet - Nejvíce zahraných úrovní vytvořených fanoušky během 24 hodin

Majitelům Playstationů a milovníkům plošinovek určitě není cizí série Little Big Planet. Oblíbená hra, kde řešíte logické hádanky a puzzly, přirostla k srdci i modderům, kteří pro ni pravidelně vytváří komunitní obsah v podobě uživatelských map. A jejich procházením vede cesta k prolomení dalšího světového rekordu.

Stačí projít 273 uživatelsky vytvořených úrovní, zapnout je v jeden den a máte jej v kapse. Proč ztrácet čas kompletním průchodem, když jej samotný název nevyžaduje?

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: 5 herních rekordů, které můžete překonat

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Autor herního hitu PUBG míří na burzu, může to být největší IPO v Koreji

16.06.2021 21:10 Jihokorejský výrobce videoher Krafton, který stojí za herním hitem PlayerUnknown's Battlegrounds …

Související:

Nejčtenější články

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.