DISKUZE K ČLÁNKU Zbraň střílející kuřata nebo sex se stařenkou - nejzajímavější protipirátské ochrany

V dnešní době se dá na internetu sehnat téměř všechno - nemusíte platit za drahé programy, stáhnete si hru... Vývojáři tak často vymýšlí zoufalá řešení, která mají od krádeže jejich titulu odradit. Někteří jsou tak hákliví, že piráty žalují, jiní se nad tento problém dokážou povznést a pro nelegální vlastníky připraví nemilé překvapení.

 zpět na článek přehled všech diskuzí
Vážení čtenáři, diskuze u tohoto článku již byla uzavřena. Pokud shledáte jakýkoliv příspěvek nevhodným, urážlivým, vulgárním či vaši osobu jakkoliv poškozuje, využijte prosím možnost nahlášení, která je dostupná u každého příspěvku. Obratem se takovým příspěvkem budeme zabývat. K diskuzi můžete využít naše další články.
reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.