Oskar se rozpovídal o své pauze u týmu mousesports

Tomáš "oskar" Šťastný na svém Facebookovém profilu vydal vyjádření, ve kterém vysvětluje, proč se rozhodl vzít si pauzu od hraní s týmem mousesports.

Tomáš "oskar" Šťastný od dnešního dne hájí barvy Mousesports

Tomáš "oskar" Šťastný od dnešního dne hájí barvy Mousesports FOTO: Reprofoto HLTV

Minulý týden nechali mousesports celou scénu zmatenou, neboť byl oznámen odchod Tomáše "oskar" Šťastného z aktivní sestavy z blíže nespecifikovaných důvodů. 

V sobotu si tým našel za Tomáše náhradu, a to v podobě Christiana "loWel" Garcii Antorana, který do mousesports přišel z PENTY. Oskar na svém Facebookovém profilu zveřejnil dlouhé oznámení, ve kterém vysvětluje, co jej vedlo k jeho rozhodnutí.

Část oznámení si můžete přečíst níže:

"Jak jste si určitě všimli, rozhodl jsem se vzít si pauzu od hraní pro tým mousesports.

Mrzí mě, že to dopadlo tak, jak to dopadlo. Když jsem se připojil k týmu mousesports a trénovali jsme, tak už ze začátku jsem cítil, že je něco špatně, a že mi v tom týmu něco chybí. Znal jsem všechny hráče, všechny kromě Spiidiho. Myslel jsem si, že to bude dobrá parta, a že ten čas strávenej s němi bude k něčemu dobrej, a že se nám
herně bude dařit."

Oskar nadále popisuje, že se necítil dobře ve vysokém tréninkovém tempu a nevěřil, že může svým výkonem dostát požadavkům, které od něj ostatní hráči v týmu očekávali.

V dalších řádcích popisuje, že upadl do depresivní hry a nebyl schopný ze sebe nic dostat, a následně sám sebe začal vidět jako velkou brzdu týmu. Po prohře s EnVyUs na Gfinity měli s týmem poradu, kde nakonec spoluhráčům řekl o svém rozhodnutí odstoupit.

Celé vyjádření je zakončeno odstavcem: "PS: Pro ty blázny, kteří si myslí, že jsem skončil kvůli tomu, že cheatuju nebo jsem toxickej, tak jste fakt blázni. Nikdy jsem necheatoval a toxickej jsem jen na streamu, protože se všechno seká. lul"

Celé vyjádření můžete najít na Tomášově fanpage. Co si o této situaci myslíte vy? 

 

Vytisknout Zašlete tip redakci na článek

DISKUZE: Oskar se rozpovídal o své pauze u týmu mousesports

Vstupte do diskuze

Doporučujeme

Související:

reklama

Gamifique.cz je český herní web, který se zaměřuje na hry pro PC, PlayStation 3, PS4, Xbox 360, Xbox One, PS Vita, Wii U, 3DS, Android, iPhone a iPad. Internetový herní portál Gamifique.cz je určen všem hráčům a čtenářům se zájmem o recenze, novinky, preview, videorecenze i podcasty. Gamifique.cz také poskytuje rozsáhlou databázi her a pravidelně sleduje největší novinky na herním trhu, například série Dragon Age, World of Warcraft, Call of Duty, Battlefield, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, FIFA, Counter-Strike, Zaklínač, League of Legends, DOTA a další.